ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tüplü Dalış tungsten Ağırlık

Tüplü Dalış tungsten Ağırlık

dalış
Dalış
bir scuba diving tungsten ağırlığı yeterince ağırlıklı olmalıdır ağırlık belt.The dalgıç kullanılan nefes gazın en çok kullanılan ve emniyet ya da zorunlu dekompresyon duraklarında nötr yüzdürme korumak için gereken olmuştur dalış sonunda olumsuz batmaz olmak. Dalma tungsten ağırlığı yüksek yoğunluklu ve yüksek sertlik ve mukavemeti olan tungsten alaşımı malzemeden imal edilir.

yıpranmış Dalış esnasında, yüzerlik gerektiği gibi nötr ya da pozitif yüzerlik ulaşmak için, kuru elbise Buoyancy Tazminat Cihazı (BCD) havanın sesini ayarlayarak kontrol edilir. Gerekli ağırlık miktarı boş yeleğimdeki ve normal şişirilmiş kuru elbise ile, dalış sırasında beklenen tam donanımlı ama ağırlıksız dalgıç maksimum genel olarak olumlu bir kaldırma kuvveti tarafından belirlenir. Bu dalgıcın kütlesi ve vücut kompozisyonu, diğer yıpranmış dalış dişli (özellikle dalgıç elbisesi), su tuzluluk ve su sıcaklığı kaldırma kuvveti bağlıdır.

scuba diving tungsten ağırlığı
Tüplü Dalış tungsten Ağırlık

scuba diving tungsten ağırlık dalış amaca uygun dalgıcın trim dağıtılabilir. Yüzey sağlanan dalgıç daha ağır sualtı çalışmalarını kolaylaştırmak için ağırlıklı olabilir ve nötr yüzerlik elde etmek mümkün olabilir, ve yüzeye dönen dalış sahne, çan, göbek ya da can simidi güveniyor.

tüplü dalış tungsten ağırlık birincil işlevi o derinlikte kalmak isteyen zamanlarda yüzen dalgıç önlemek için, balast gibidir.

Bir kemer ile kullanılan ağırlığının çoğunu ortak tasarım bandına dişli onları iki yuvalı düz, dikdörtgen kurşun bloktan oluşuyor. Ancak, kurşun vücuda absorbe olmuştur yaban hayatı ve humans.once kurşun biyolojik hasara neden toksik bir maddedir, etkileri düzeltilemez. kurşun zehirli ve düşmanca olduğu gibi yüksek yoğunluklu yaklaşık 17.0 ~ 18.5 gr / cm3 ve dayanıklı tatlı ve tuzlu suda korozyona ve aynı zamanda çevre dostu, bu zarar verir ulaşabilir olduğu gibi, dalış tungsten ağırlık, daha fazla ve daha popüler insan vücudu ve yaban hayatı, ve o yüksek mukavemetli olduğu gibi uzun bir süre hizmet verebilir var.

Eğer tüplü dalış tungsten ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Avantajları| Volfram alaşımları çevirme Ağırlığı| Volfram alaşımları Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved