ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Taç Net için tungsten alaşım balıkçılık Ağırlık

Taç Net için tungsten alaşım balıkçılık Ağırlık

Taç Net için tungsten alaşım balıkçılık Ağırlık nedir?

Tungsten alaşım özellikle balıkçılık ağırlığı, ağırlık yüksek yoğunluklu malzemenin bir türüdür. Biz tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları genellikle belki balıkçılık jigs için kullanılır, ancak nadiren balıkçı aslında, tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı da atış net için kullanılması gerektiğini, biliyor gibi görünüyor olduğunu biliyorum, ya da biz döküm net olarak diyoruz.

Bildiğimiz gibi, tungsten alaşım balıkçılık ağırlığının yoğunluğu, aynı ağırlık şartı ile, daha sonra kapasitesi çok küçük kontrol edilmelidir, 18.5 gr / cm3 17.0g / cm3 den öfke olabilir bu nedenle, ağırlık için bir fikir malzemesi olacaktır atmak net, daha sonra, uygun bir küçük boyutta olmalıdır atmak net geri döndüğümde, balık çok daha kolay ve tamamen almalısınız. Ayrıca, tungsten alaşım iyi işlenebilirlik olarak, ortada delik taşlama olmalı ve pürüzsüz, daha sonra atış net hasar konusunda endişelenmenize gerek yok olacaktır. Bunun yanı sıra, çevre dostudur.

Taç Net Balıkçılık tungsten alaşım balıkçılık Ağırlık Nasıl Kullanılır

tungsten alaşım balıkçılık atmak için net iyidir tartmak bilerek sonra, sonra bunu nasıl kullanılacağını bilmek gerekir.

Aslında, döküm net atmak için bazı birçok yolu vardır, ancak doğru ya da yanlış yolu yoktur. Nihai altın daha fazla balık yakalamak için. İlk olarak, döküm net elinizin yerine diş kullanarak üzerinde diş ve başka yerlerde, net içerir emin olmak için. Eğer çok aşina iseniz, o zaman dişlerini kullanmadan atmak gerekir. İkincisi, göl veya denize dökme net lavabo sağlamak. Üçüncü olarak, belirli zaman bekleyen, o balık olup olmadığını yargılamak. Son göl veya denizden döküm net çekin.

En önemli şey size dökme net atma, fakat onu yolu atmak ne kadar zor değil olmasıdır. Sen atma zaman, bunu atmak gibi net açmaya çalışırken değil (düzgün) bir sıvı hareket hareket etmek gerekir. Eğer kuru arazi üzerinde atma işlemini aşağı var bir kez tekneyle balık varsa, teknenizin güverte üzerinde durmak ve karada, biraz daha pratik. Bir tekneden atma işlemi zeminde atma tamamen farklıdır.

Chinatungsten Atma Net tungsten alaşım balıkçılık Ağırlık Teklif Verebilir

imalat ve 20 yıldan fazla için tungsten ilgili dart sunan uzmanlaşmış Chinatungsten ve sizin için atmak için net tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı sunabilir. Ama parça, büyüklüğü ve miktarı başına ağırlık haberdar olabilir.

atış net için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı atış net için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı atış net için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı atış net için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı

Eğer atış net için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved