ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Squash Raket

Tungsten Alaşım Squash Raket

Tungsten alaşım Squash raketi Nedir?

Tungsten alaşımları raket en ağır raket kullanıcıları ile başa çıkacak dayanıklı ve güvenilir bir raket olduğunu kabak. Oyunun her düzeyde her atış oyuncular ile fantastik güç ve mükemmel orta ağırlıklı kontrol teslim.

Tungsten alaşım Squash Racquet Avantajı

Tungsten alaşım hacmi küçük ve çok yoğun, tungsten alaşım kabak raket squash raket için en uygun biridir. Oyuncu oyunun her düzeyde her atış oyuncuları ile fantastik güç ve mükemmel orta ağırlıklı kontrol teslim edecek onun / onu need.Tungsten alaşım kabak raket karşı ağırlığa göre doğru ağırlığını seçebilirsiniz. Tungsten alaşım malzeme mükemmel sertlik, üstün giyen direnci, iyi korozyon direncine sahiptir ve environmentallyl dostudur. Genellikle, tungsten alaşımı ürün raket için karşı ağırlık olarak çalışan tungsten alaşım küp veya küreler şeklinde kullanılır.

Tungsten alaşım kabak raket karşı ağırlıklar oyuncunun belirli habbits düzeltmek için faydalıdır. Örneğin, bazı oyuncular tungsten alaşım döndürmek için eğilimindedir, bu yüzden değişiklikten kendi habbit karşı ağırlık için doğru ağırlığını seçebilirsiniz. Onları kullanırken Dahası, Tungsten alaşımlı kabak raket oyuncunun hassas oranını artırabilir.

Chinatungsten Tungsten alaşım Denge Squash Racquet için teklif

Tungsten alaşım ürünleri tungsten alaşımları kullanılarak ağırlık odaklanarak raket istikrarı artırabilir. Alaşımlı tungsten tam uygulanabilir ve mükemmel stabilite elde edilir güçlü yoğun metal oluşturur. Bu benzersiz ağırlıklandırma sistemi hiç toz, hassasiyet ve konfor yüksekler düzeyi sağlar. Biz squash raketi için tungsten alaşım denge sunabilir. Eğer herhangi bir faiz veya soruşturma varsa, e-posta çekinmeyinsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 0086 592 512 9696/0086 592 512 9595.

Tungsten Alaşım Squash Raket

Tungsten Alaşım Squash Raket

tenis raketi için tungsten alaşım denge

squash raket için tungsten alaşım denge

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved