ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>At için Tungsten Alaşım saplama

At için Tungsten Alaşım saplama

Spor Oyun için tungsten alaşım: SİZİN HORSE FOR TUNGSTEN SAPLAMA

yumuşak ve kaygan zeminde yarışmalar sırasında ekstra tutuş ile at sağlayın. Ayakkabı kalınlığı 8 veya 10 mm. Kare kafa 12 mm anahtar, çıkıntı: Ayakkabının dışında 19 mm. Ø 8.5 mm matkap ve bir metrik vida musluk M10x150 kullanın. Ağırlık 21 gr.

Volfram Stud Avantajları:

Çünkü tungsten alaşımları mükemmel özellikler, Volfram damızlık iyi yumuşaklığa sahiptir, profesyonel Hız yarışı oyunu ihtiyacını karşılamak ve tungsten Damızlık zarar görmesini at tendon koruyabilirsiniz mükemmel bir dayanıklılık ve yüksek hızlı property.Tungsten saplamayı vardır. Tungsten Damızlık böylece tungsten damızlık iki taraf kullanılabilir hoof.Tungsten damızlık yükünü azaltabilir, hoof için sert yarış yol etkisini azaltabilir: Bir at için tungsten damızlık, diğer yönü tungsten alaşım damızlık olduğunu diğer malzemelerden yapılmış Çıtçıt .Unlike, tungsten damızlık atı dostu ve tungsten damızlık uzun süre kullanılabilir.

Atın hoofs insan naisl gibi, onlar büyüme counstantly.Every dört hafta altı at nalı budanmış aşağı çekilen ve daha sonra yüklü hoofs.If için at iş veya üzerinde yürümek, her zaman bir sürü egzersiz veya olmalıdır olacak sert zemin, hoofs at nalı hep at için tungsten damızlık ömrünü uzatabilirsiniz tungsten damızlık too.the değiştirilmesi gerektiğini, ciddi ware.

  Tungsten Alloy Stud for Horse

tungsten damızlık hakkında ayrıntılar için, www.tungsten-alloy.com de web adresini ziyaret edin, ya da bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

Biz farklı boyutlarda ve farklı şekillerde üretmek tungsten alaşım ayakkabı, atlar, otobüs, kamyon, autocycle, vb için kullanılan iğneler, tungsten damızlık, çivi
En +/- 0.05mm Sıkı ve dar tolerans.
Sınıf malzeme böylece tungsten damızlık ve diğer ürünlerin uygun fiyatlarla en güvenilir kalitesi elde edersiniz, kendi tungsten tozu fabrika tarafından yapılan.
Eğer tungsten damızlık ilgi varsa, sadece satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved