ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Alaşım Uygulama

Tungsten Alaşım Uygulama

Tungsten ağır alaşım uluslararası çevre standartlarına metal tungsten alaşım balıkçılık platin, kirlilik ve uyum temizlemek için üretim için hammadde yüksek oranda bulunmaktadır. Büyük bir kısmı (> 18g / m3), küçük boyutlu, çok güçlü rüzgarlara direnci, ışık, suya ve hızlı batan ve uygulama Avrupa'da satılan ürünler ve diğer gelişmiş ülkelerde alaşımlı tungsten için en iyi alternatif platin.
tungsten alaşım
Whas için geçerli kullanımları (ağır alaşım tungsten) W-Ni-Fe sistemi ile memnun en iyisidir. alaşım içindeki kobalt varlığı bağlayıcı katı çözüm güçlendirilmesi ve biraz gelişmiş tungsten-matris ara yüzey gücü sağlar. örneğin 93W-4.9Ni-2.lFe ve 95W-4Ni-LFE olarak alaşımları genel bileşimleri temsil etmektedir. W-Ni-Fe alaşımına kobalt ilavesi mukavemet ve esneklik hem de hafif arttırılması için genel bir yaklaşımdır. 5, nominal birleştirici ağırlık fraksiyonunun% 15 'e kadar kobalt ilave en yaygın olanlarıdır.

özel özellikleri olması için,tungsten alaşım uygulaması yaygın olarak kullanılan, tungsten alaşım malzemesi genellikle tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım krank mili, tungsten alaşım karşı ağırlık, tungsten alaşım balıkçılık platinler, vb kullanılır

Ağır alaşım yani 3 yüksek (3H) görüntü denir: yüksek yoğunluklu, yüksek mukavemetli, yüksek sertlik alaşım, alaşım yüksek oranda önemli bir kullanım alaşım yaygın olarak kullanılan ağırlığıdır. Karşı ağırlık Sinek sıklet kullanılan makine; petrol sondaj sektöründe ağır çubuk kullanmak; Şok Arbor, denge ağırlıkları, topları ve diğer cep telefonları, oyun konsolları ve osilatör diğer kullanımını izlemek; yelken, sarkacın yelken balast ağırlığı; Ağırlık bileşenleri; jiroskop böylece havacılık, uçak ağırlığı kullanılan ve.

tungsten alaşım balıkçılık platin tungsten alaşım balıkçılık platin

Tungsten alaşım uygulaması

Tungsten alaşım balıkçılık platin tungsten alaşım uygulama bir tür ve genellikle içine kalıp ve genellikle balık çekmek için yumuşak bir organ tarafından örtülü bir kanca ile bir kurşun platin oluşan balıkçılık cazibesi bir türüdür. Ancak, son zamanlarda, tungsten alaşım balıkçılık platin tungsten alaşım uygulama yüksek yoğunluklu, küçük hacimli ve çevre dostu özelliklere sahiptir çünkü açıları arasında daha popüler hale geliyor ve kurşun platin yerini alarak edilmiştir. Mastar yatay suda hareket yemler spinner aksine, bir sarsıntılı, dikey hareketini oluşturmak için tasarlanmıştır. jig çok yönlü ve her ikisi de tuzlu su ve tatlı su olarak kullanılabilir. Pek çok tür yıllardır balıkçıları arasında tungsten alaşım uygulaması popüler yapmıştır cazibesine çekti.

tungsten alaşımları zehirli ve giderek bir çevresel tehlike etiketli ediliyor olan ağırlıkları, kurşun için ideal, çevre dostu bir alternatiftir. Tungsten ağırlıkları tungsten kurşun muadili daha küçük ortalama yüzde 30 üzerinde olan bir tungsten alaşım uygulama ve çelikten daha sert ve son derece yoğun. Tungsten alaşım uygulama ağırlıkları kurşun ağırlıklar iki ses oluşturmak ve daha uzun süre tungsten alaşım uygulama şeklini korumak, geleneksel ağırlıkları daha küçüktür. Tungsten alaşım uygulaması da tungsten alaşım hat kesiciler ve olta tungsten pimi balıkçılık lavabo tungsten toz boya, tungsten pimi balıkçılık lavabo, tungsten yarım damla, tungsten alaşım uygulamasında balıkçılık platin kullanılan tungsten gibi diğer balıkçılık uygulamalarının, üretiminde kullanılan golf, tungsten alaşım topu sinker, tungsten jig, tungsten pagoda pimi balıkçılık, oluk ile ağ kurşunu damla delik, golf yarım damla sinker, delik ile tungsten çubuk, tungsten balık kaşık, tungsten balık kafası sinker, tungsten alaşım uygulama ile platin damla ile muz top sinker, hiçbiri toksik tungsten yüksek-, tungsten alaşım topu vb kullanılan

Eğer tungsten alaşım uygulama hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Volfram alaşımları | Tungsten Alaşım imalatı Süreci |Tungsten Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved