ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Golf Club Başkanı Tungsten Alaşım Ağırlık

Golf Club Başkanı Tungsten Alaşım Ağırlık

bir golf kulübü başkanı golf kulübü dengeleme salıncak için bir veya daha fazla denge ağırlıklarını da kapsar. Denge ağırlığı dengesi ağırlıklarının bir çok seçilir, ve genellikle, yüksek yoğunluklu yapılmıştır, golf takım head.Golf takım kafasında oluşan bir ağırlık boşluğuna monte edilir tungsten-demir-nikel alaşımlı denge.

golf kulübü başkanı genellikle SUS304, 17_4, 4130 serisi vb alaşımlar, (yaklaşık 7 85g / cm3 yoğunluğu, düşük), yaklaşık 7 85g / cm3 düşük yoğunluklu, oyunu (dövmek olarak, paslanmaz çelikten imal edilmiştir ) atalet momenti küçük olduğunda; yüksek yoğunluklu tungsten alaşım (yaklaşık 13 ug / cm3) önemli ölçüde eylemsizlik momentini arttırmak ve istikrar topu ve hata toleransı geliştirmek mümkün kullanıldığı takdirde, bu ilk kitlesel karşı ağırlık bloğu denge yapılan genel edilir. golf kulübü başkanı genellikle yüksek yoğunluklu tungsten-demir-nikel alaşımlı Karşı yapılır. Denge Ni, Cu, Fe, Co, Mo veya Cr ve alaşımın diğer elementlerin küçük bir miktarını ilave, 85 ila 98% bir tungsten içeriği, genellikle W-Ni-Cu ve W-Ni-Fe, iki dizi ayrılır . tungsten alaşımları iyi, ama tungsten yüksek erime noktası, zor şekil böyle mukavemet, sertlik, süneklik, tokluk, ısıl genleşme katsayısı, ısıl iletkenlik, iyi korozyon direnci ve oksidasyon direnci, işleme ve kaynaklanabilirliğe gibi mükemmel fiziksel ve mekanik özellikleri, bir dizi var, işlenebilirlik kötüdür.

Tungsten alaşım golf kafaları çeşitli şekillerde yapılır. Temel tasarım ilkeleri ağırlık dağılımı (çevre, düşük ağırlık merkezi, vs.), boyut (geleneksel, büyük boy, süper boy) ve stil (salma taban, derin yüz, geniş gövdeli, vs.) bulunmaktadır. En clubmakers onlar başka bir şirketin haklarını ihlal etmeden arzu çoğu şekiller kullanabilirsiniz böylece bu alanda pek çok yarar patent, yoktur.

Tungsten alaşım Golf kafaları ağırlıkları çeşitli gelir. İşte bazı önemli faktörler vardır. İstenilen salıncak ağırlık elde etmek bir golf kafa, kulüp uzunluğu ağırlığı ve kavrama ve mil ağırlığı arasında önemli bir dinamik var. Her iyi kulüp yapımcısı doğru ağırlıklar ile golf başkanları döküm dökümhaneler döküm golf sopasını kullanması nedeniyle bu konuda çok fazla endişe etmeyin. Alanda messes bir golf kafa yapıcı bulmak oldukça nadir olurdu.

bir kulüp aynı ağırlık dağılımları ve genel ağırlığı, aynı şekilleri kullanarak, aynı malzemelerden yapılmış Genellikle, bu benzer inşa başka bir kulübe aynı yapmalıdır.

Biz iş felsefesi inanıyorum "olağanüstü Pursuit ve gelişimini hızlandırmak". Önemle müşterilerimiz ile kazan-kazan durumları inanıyoruz ve birlikte parlak bir gelecek yaratmak. Eğer tungsten golf kafa denge ürün ilgilenen varsa, bize e-posta gönderinsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved