ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Golf Ağırlığı

Tungsten Alaşım Golf Ağırlığı

Tungsten Ağır Alaşım Golf Ağırlık Nedir?

Tungsten alaşım golf ağırlığı şimdi de golf kulübü denge ağırlığı bu önemli rol için en iyi malzeme olarak bilinir. Sen tungsten alaşım Aşağıdaki resimler gösteri golf kulübün daha iyi kontrol dengelemek için nasıl uygulanacağını için genel bir izlenim olabilir.
Bir golf kulübü başkanı golf kulübü dengeleme salıncak için bir veya daha fazla denge ağırlıklarını da kapsar. Denge ağırlığı dengesi ağırlıklarının bir çok seçilir ve golf takım kafasında oluşan bir ağırlık boşluğuna monte edilir.

Tungsten Alaşım Golf KulübüTungsten Alaşım Golf KulübüTungsten Alaşım Golf Kulübü

Alaşım Golf Ağırlıklar Volfram

Çünkü onların eşsiz özelliklerinden, tungsten alaşım golf ağırlığı spor malzemeleri ağırlıklar olarak kullanım için uygundur. Ürün iki kez çelik bir yoğunluğa sahiptir ve alüminyum yedi kat daha fazla ağırlığa sahiptir.
Tungsten alaşım ekler üreticilerinin, golf kulüpleri kilo odaklanmak için izin verir. Bu süreç gelişmiş lansman, spin ve mağfiret yol açmıştır.

Tungsten Alaşım Golf Ağırlıkları Sunuyoruz

Biz tungsten alaşım golf ağırlığı bireysel özelliklerine tasarımında müşterilerimiz ile işbirliği için fırsat bekliyoruz. Misyonumuz bunun bireysel müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için olduğunu. Esneklik bizim gücümüzdür. Biz ürünün müşterinin sorunlarına doğru çözüm bulmak mümkün olmaktan gurur duyuyoruz. Bu gereksinimleri olarak ürün her türlü sağlayabilir lider ürünlerimizle biridir.

Tungsten alaşım Golf Ağırlık Daha fazla resim

tungsten alaşım golf ağırlığıtungsten alaşım golf ağırlığıtungsten alaşım golf ağırlığı

Eğer tungsten alaşım golf ağırlığı herhangi ilgi varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved