ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Golf Kulüpleri için tungsten Kauçuk

Golf Kulüpleri için tungsten Kauçuk

Tungsten Kauçuk Golf Kulübü nedir?

Farklı eşik seviyesi golf oyuncuları için, onlar web sitemizde belirtilen tungsten ağır alaşım yanı sıra, golf kulübü ağırlığını ayarlamak için kullanılan olabilir tungsten kauçuk adı verilen başka bir malzeme vardır, onların oynama sırasında golf kulübü için farklı ağırlık gerekir. Mükemmel sünek olarak, tungsten kauçuk altın kulübün yeni bir tür ortaya çıkıyor.

Neden Golf Club için kullanın Tungsten Tüp?

Tungsten kauçuk bir golf kulübü başkanı ağırlık eklemek için kurşun folyo bant aşırı miktarda gereksinimini ortadan kaldırır, bu nedenle bir golf kulübü taşımak için çok portatif olabilir. Her tungsten kauçuk ağırlık çip standart kurşun folyo bant 4 inç eşdeğerdir. Esnek tungsten kauçuk güvenli yapışır ve kavisli ve boyalı yüzeylerde oluşturacak. Bu yumuşak ve sesi geliştirmek ve kauçuk bileşiği titreşim sönümleme nitelikleri nedeniyle hissedeceksiniz. bant arkasındaki kullanılan özel yapıştırıcı yeterince güçlü. Bunun yanı sıra, küçük hacimli, yüksek yoğunluğa sahiptir.

Chinatungsten Golf Club için tungsten Kauçuk Teklif Verebilir

imalat ve 20 yıldan fazla için tungsten kauçuk sunan uzmanlaşmış Chinatungsten ve ana ürünlerinden biridir golf kulübü için tungsten lastik sunabilir. Biz de farklı renklerde tungsten kauçuk sunabilir.

golf kulübü tungsten kauçukgolf kulübü tungsten kauçuk

Eğer golf kulübü tungsten kauçuk ilgilenen varsa, bize e-posta gönderin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved