ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Skinny Drop Shot Ağırlık

Tungsten Alaşım Skinny Drop Shot Ağırlık

Bu kayalar ve diğer sualtı engeller içinden geldiğiniz için mükemmeldir. Şekli onları kaya çatlak ve dar boşluklar üstünde kalmasını sağlar ve onların tungsten bileşimi yüksek yoğunluklu çok daha kompakt karşılaştırılabilir kurşun ağırlık daha yapar. Tungsten da daha iyi kilo büyük bir fiyat için birden boyutlarda mevcuttur temas şeyi algılayabilir anlamına kurşun, çok daha zor olduğunu.

Tungsten Alaşım Skinny Drop Shot Ağırlık

Tungsten alaşım sıska damla atış ağırlığı ince bir çubuk şeklindedir. Bu yem veya yumuşak plastik alt veya batık kapak üzerine asılmış avlanır herhangi bir durumda kullanılmak için idealdir. Skinny dropshot ağırlık kanca düğüm etiket ucuna hızla takmak için tasarlanmıştır. Bu biraz basınç doğrultusunda ayrı lider ürün, daha sonra sıska dropshot ağırlık düğüm kırmaya alacaktı. Bize sunduğu sıska dropshot ağırlığı yüksek kaliteli bir üründür.
tungsten alaşım sıska damla atış ağırlığı tungsten alaşım sıska ağırlık
Tungsten Skinny Drop Shot Ağırlık-01
Tungsten Skinny Drop Shot Ağırlık-02

Chinatungsten müşterinin ihtiyacına göre sıska dropshot ağırlığı tasarım olabilir ayrıca uluslararası standart olarak başına sıska dropshot ağırlığını sunuyoruz, ancak verebilir sadece. Bazen, sıska dropshot ağırlık yapmak için, biz gibi 1 / 16oz / 8 oz 1 / 6oz 1 / 4oz 3, 1/4 oz, 1 / 2oz, 1oz, genellikle kilo sunabilir ilk kalıp tasarımı ve yapmak gerekir , 1.25oz, 1.5oz, 2oz. Ayrıca, Chinatungsten tasarım olabilir ve teklif paketi müşterinin şartının, usuualy, plastik kutu ürünleri bu tür ambalaj için popüler olacak.

Eğer tungsten alaşım sıska açılan atış ağırlığı herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:00 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved