ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık

Tungsten Alaşım Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık

Tungsten alaşım Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık Nedir?

Tungsten alaşım gözyaşı balıkçılık ağırlığı, su balıkçılığı ağırlığının bir tür olan, o zaman yüksek olması nedeniyle ağırlığı ile kombine onun küçük hacimli dünyasında popülerlik kazanır. Çinliler genellikle aşınma kolye küpe gibi, balıkçılık kolye olarak alaşım gözyaşı balıkçılık ağırlığı tungsten bakın. sürekli, tüm balıkçıya büyük balık yakalamak aynı ödüllendirici bir deneyim zevk için fırsat sunarken akılda yanlısı fener ihtiyaçları ile dizayn edilmiştir.

Bu güvenli, büküm ücretsiz kullanım için bir döner hattı klibi bütün gün birlikte gelir. Tungsten alaşım malzemesi kurşunsuz ve çevre dostudur. Chinatungsten balıkçılık ağırlıkları piyasadaki en çok yönlü ağırlıkları bugün.

tungsten alaşım gözyaşı balıkçılık ağırlığı tungsten alaşım gözyaşı balıkçılık ağırlığı tungsten gözyaşı ağırlığı

Tungsten Alaşım Balıkçılık Ağırlık

Tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı zehirli ve giderek bir çevresel tehlike etiketli ediliyor ağırlık, kurşun için ideal, çevre dostu bir alternatiftir. Tungsten alaşım balıkçılık ağırlık çelikten daha sert ve son derece yoğun olduğunu ve onun kurşun muadili olan daha küçük ortalama yüzde 30 olmak. Bu arada, tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı, alışılagelmiş ağırlığından daha küçüktür, kurşun ağırlıkları iki ses oluşturmak ve daha uzun süre kendi şeklini korumak.

Biz gözyaşı şekli ile tungsten alaşım balıkçılık ağırlığını sunabilir, ama aynı zamanda çeşitli diğer şekilleri sunabilir. Ayrıca, biz sizin çizimlere göre, ağırlık gözyaşı şekli ile tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı üretmek, hatta özelliklerine olarak tasarlayabilirsiniz.

Eğer gözyaşı şekli ile tungsten alaşım balıkçılık ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar:Tungsten Alaşım Avantajları| Volfram alaşımları çevirme Ağırlığı| Volfram alaşımları Deniz Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved