ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Alaşım Üretici

Tungsten Alaşım Üretici

Chinatungsten önde tungsten alaşım üreticisi. tungsten alaşım metal üreticisi olarak, en yaygın toz metalurji işlemi kullanın. Toz metalurji diğer türleri ile karşılaştırıldığında, demir ve bakır tozu bazlı üretim yerine, tungsten üretiminde ise yüksek gereksinimlerini karşılamak zorundadır. vb needed.No toz, yabancı partiküller, Çok iyi eğitimli ve yüksek vasıflı teknik personel gerekli Çalıştay, klimalı odada, çok temiz ve kuru bir ortamda olması gerektiğidir.
tungsten alaşımları üreticisi tungsten alaşımları üreticisi

Tungsten Alaşım Üretici

Şirketimiz profesyonel tungsten alaşım üreticisidir. Bizim makine yüksek enerjili top öğütme, (ekranın silme) otomatik titreşim elek makineleri, tonaj presler, otomatik presler ve tek bir grup oluşur, hidrojen sinterleme fırını ve güçlü vakum sinterleme fırını ile ikiye katlandı. Büyüme sürecinin birçok yıl boyunca, bizim kurumsal standartları geniş temsil birçok değerli çalışanları, sigara yükseklik deneyim ve yetenek birikmiş. Biz şimdi bizim Çin'de müşterileri ve yurt dışında eşsiz bir üretim deneyimi sunabiliyoruz. Biz tam özellikleri ve tungsten alaşım ürünlerinin yüksek oranda gereklerine aşağıdaki çeşitli ürünler tedarik edebiliyoruz. Biz tasarlamak, geliştirmek ve müşterinin gerçek ihtiyaçlarına göre özel ürünler üretmek edebiliyoruz. Her müşterinin beklentilerini karşılamak ve müşteri her türlü ihtiyacı karşılayacak ürünü sunmak için çalışıyoruz.

Chinatungsten Çevrimiçi engin Çin tungsten mevduat ve derin su limanı arasında uygun bir konuma sahip, Xiamen şehrinde dayanır. Biz üretim ve çeşitli tungsten alaşım ürünleri ve diğer ilgili ürünler sunan uzmanlaşmış profesyonel tungsten alaşım üreticisi vardır.

tungsten alaşım üreticisi lider olarak size bizim teknoloji kısa bir giriş vermek istiyorum. Toz Metal çeşitli bileşenlerini üretmek için toz formunda metal işlemini, bir besleme stokunun tungsten üretim teknolojileri, bir aile içerir. Bu üretim teknolojileri genellikle tüm içeren veya aşağıdaki işlem adımlarının en:

1. Toz üretimi

tozların 2. Karıştırma. Bu genellikle elementel toz halindeki alaşım eklemeler giriş veya presleme yağlayıcı katılmasını içerebilir.

3. Bir kompakt içine karışık toz oluşturulması. baskın konsolidasyon süreci miller veya çekirdek çubuklar, muhtemelen, bir katı araç seti basarak bir kalıp, yumruk oluşan ve kapsar. Bununla birlikte, çok sayıda diğer konsolidasyon işlemleri niş uygulamalarında kullanılan diğer bazı konsolidasyon işlemleri bulunmaktadır.

4. Formun sinterleme bütünlüğü ve gücü formunu geliştirmek için. Tungsten alaşımlı üretici işlem aşamasının ana bileşen erime noktasının altında bir sıcaklıkta, genellikle, koruyucu bir atmosfer içinde, malzemenin ısıtılmasını ihtiva etmektedir. Bazı durumlarda, küçük bir parçası sinterleme sıcaklığında sıvı faz oluşturabilir; Bu gibi durumlarda sıvı faz sinterleme olarak tarif edilmektedir. Katı faz ve sıvı faz sinterlemede olan mekanizmalar daha sonraki bir bölümde kısaca tartışılmıştır.

5. İkincil işlemler. sinterlenmiş kısmına son işlemlerin uygulanması. toz metalurji endüstrisi, bu tür işlemler genellikle "ikincil operasyonlar" olarak adlandırılır.

Whas için geçerli kullanımları çoğunluğu (ağır alaşım tungsten) W-Ni-Fe sistemi ile memnun en iyisidir. örneğin 93W-4.9Ni-2.lFe ve 95W-4Ni-LFE olarak alaşımları genel bileşimleri temsil etmektedir. W-Ni-Fe alaşımına kobalt ilavesi mukavemet ve esneklik hem de hafif arttırılması için genel bir yaklaşımdır. alaşım içindeki kobalt varlığı bağlayıcı katı çözelti güçlendirilmesi ve biraz gelişmiş tungsten-matris ara yüzey gücü sağlar. 5, nominal birleştirici ağırlık fraksiyonunun% 15 'e kadar kobalt ilave en yaygın olanlarıdır.

özel özellikleri ve özel tungsten alaşım üreticisi olacak şekilde, tungsten alaşım malzemesi genellikle tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten alaşım krank mili, tungsten alaşım karşı ağırlık, tungsten alaşım balıkçılık platinler, vb kullanılır

tungsten alaşımlı çubuklar  ağır alaşım tungsten tungsten alaşımları

Eğer tungsten alaşım üreticisi herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Volfram alaşımları | Tungsten Alaşım imalatı Süreci | Tungsten Alaşım Tedarikçiler
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved