ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Deniz Balıkçılık Ağırlık

Tungsten Alaşım Deniz Balıkçılık Ağırlık

Daha fazla balıkçıları balık nihai heyecan aramak için tercih olarak tungsten alaşım deniz balıkçılığı ve daha popüler hale gelmektedir. Yani (deniz balıkçılığı) dışarı girişim zaman derin hiç bulacaksınız balık büyük bazı parçaları bulunduğu okyanusun derinliklerine alacak tam olarak ne olduğunu.

Deniz Balıkçılık Ekipmanları

deniz balıkçılık / tuzlu su balıkçılıkdeniz balıkçılığı beri nehir veya göl balıkçılık daha zor. Sen kendine yeten deniz balıkçılık araçları olmalıdır. Deniz balıkçılığı iyi bir gezi olduğunu.
Bazı olta yaklaşık 18 lb kırma suşu gerekli ihtiyaç vardır. Ayrıca bazı deniz balıkçılığı kulesi gerekir; İyi bir deniz balıkçılık teçhizat iki kanca sineklik veya tek bir çengel deniz balıkçılık teçhizat olacaktır. Bizim deniz balıkçılığı araçları size yardımcı olacaktır.

Tüm balıkçılık ağırlıkları deniz balıkçılığı için yararlıdır. Neyse ki, Chinatungsten tungsten alaşım deniz balıkçılığı ağırlığı senin deniz balığa en iyi araçlar olacaktır. tungsten alaşım deniz balıkçılığı ağırlığını kullanarak cazibesine önemli bir ağırlık eklemek için en hızlı ve en kolay yoludur. tungsten alaşım deniz balıkçılığı ağırlığı son derece yoğun ve küçük hacimli olduğu gibi. Deniz balıkçılığı araçları yüksek kalitede usare tarafından sunulan.

deniz balıkçılığı, uskumru, kum yılan balığı, kulp ve bez solucan gibi bazı dondurulmuş solucan ve balık yemleri deniz balıkçılığı yaparken iyi olacak zaman bazı yem gerekir. Ardından, deniz balığa başlayabilirsiniz. Unutma zaman deniz balıkçılık güneş yanığı kendinizi korunan.

Chinatungsten uluslararası standart olarak deniz balıkçılık ağırlığı teklif verebilir değil sadece, aynı zamanda müşterinin ihtiyacına göre deniz balıkçılık ağırlığı tasarım olabilir. Bazen, tungsten alaşım deniz balıkçılığı ağırlık yapmak için, öncelikle kalıp tasarımı ve yapmak gerekir, biz genellikle kilo sunabilir gibi 1 / 16oz / 8 oz 1 / 6oz 1 / 4oz 3, 1/4 oz, 1 / 2oz , 1oz, 1.25oz, 1.5oz, 2oz. Ayrıca, Chinatungsten tasarım olabilir ve teklif paketi müşterinin şartının, usuualy, plastik kutu ürünleri bu tür ambalaj için popüler olacak.

Eğer tungsten alaşım deniz balıkçılık ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved