ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Balıkçılık Mormiszka Veight

Tungsten Alaşım Balıkçılık Mormiszka Veight

Mormyshka Balıkçılık Ağırlık Nedir?

Mormyszka (Marmooska) balıkçılık ağırlık balıkçılık alanında gerçek Swarovski kristalleri gibi en popüler buz balıkçılık, balıkçılık platinler bir türüdür.

vb İrlanda, İzlanda, ya da belki özel olarak düşük sıcaklık balıkçılık için tasarlanmış bir yapay makara, gidebiliriz gibi bazı ülkelerde, donmuş göl veya nehir kış sezonu için, balıkçılık erkek üzerinde bir balıkçılık olacak buz yüzeyi veya soğuk su, sonra onlar ilk alanlarını analiz etmelidir, ve daha sonra ilk buz kazmak ve sonra buz yüzeyinde buz balıkçılığı için. balıkçılık bu tür olarak, balıkçılık ağırlığı ve balıkçılık cazibesi şekli iyi bir balıkçı skor için önemli olacaktır. Biz genellikle Mormyszka balıkçılık ağırlığı olarak balıkçılık ağırlığı bu tür denir. Bu top ya da küre şeklinde olmalıdır; Ayrıca su damlası şeklinde de olabilir, ve yem etkili bir balıkçılık sağlamak için çok keskindir.

Neden tungsten alaşım Mormyshka Balıkçılık Ağırlık?

balıkçılık ağırlığı soğuk su altında kullanılabilir edileceği gibi, bazen sıcaklık o zaman bile balıkçılık ağırlığı malzeme çok soğuk durumun altında istikrarlı bir özelliği olmalı, otuz ya da kırk derece eksi olabilir, aynı zamanda çevre dostu ve olmayan olmalı toksik. Araştırmacı tungsten alaşımı malzemesi, bu durumda en uygun malzeme olması gerektiği bulundu. Tungsten alaşım olarak da adlandırılan tungsten farklı birim ağırlık gereksinimine göre% 97 W W% 90 çeşitli tungsten içerik öfkeleniyor var ağır alaşım (WHA). Tungsten alaşım bileşimi, genellikle WNIFE, WNICU veya WNICUFE ve kurşun gibi herhangi bir toksik elementler vardır. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında aynı hacme sahip olduğunda çok ağır olduğu için buz balıkçılığı için izin verilen dar bir boşluk varsa yanında, o zaman çok kapasitesini kurtarabilecek, çok esnek olmalıdır.

Chinatungsten tungsten alaşım Mormyshka Balıkçılık Ağırlık Teklif Verebilir

imalat ve 20 yıldan fazla için tungsten alaşım balıkçılık ağırlığını sunan uzmanlaşmış Chinatungsten ve ana ürünlerinden biridir tungsten alaşım Mormyszka balıkçılık ağırlığı, sunabilir. Biz yüksek kalite paslanmaz çelik cazibesi ile tungsten alaşım Mormyszka balıkçılık ağırlığı sunabilir ve biz farklı renklerde bunları sunabilir, sadece istemciler renk kart sunabilir, sunmak mümkün olacaktır.

tungsten Alla Mormiszka kimlik avı veight tungsten Alla Mormiszka kimlik avı veight tungsten Alla Mormiszka kimlik avı veight tungsten Alla Mormiszka kimlik avı veight

Eğer tungsten alaşım Mormyshka balıkçılık ağırlığı herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved