ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Serbest Dalış Ağırlık Kemer tungsten

Serbest Dalış Ağırlık Kemer tungsten

serbest dalış tungsten ağırlığı
serbest dalış ağırlığı tungsten

Serbest dalış ağırlık kemeri Volfram derinlik dengeleme ve surface.The tungsten serbest dalış ağırlık kemerinin kadar nefes ücretsiz dalgıç için en önemli parçası olabilirken genişleme sağlayan, henüz en baktı. Doğru değil uygun bir ağırlık kemeri olması, bu dalış sırasında çok tehlikeli.

Serbest Dalış, serbest dalış, ya da serbest dalış tüplü dişli bir solunum cihazının kullanımı ile ilgili ziyade cilt soyma kadar kendi nefesinizi tutun dalgıçların yeteneğine dayanır sualtı dalış şeklidir. serbest dalış faaliyetlerinin tanınan örnekleri geleneksel balıkçılık teknikleri, rekabetçi ve rekabetçi olmayan serbest dalış, rekabetçi ve rekabetçi olmayan Spearfishing ve serbest dalış fotoğraf, senkronize yüzme, sualtı futbol, sualtı ragbi, sualtı hokey, Spearfishing dışındaki sualtı avcılık, sualtı hedef atış ve şnorkel bulunur .

nefes tutma dalış tanımlamak için terimin kullanılması halk erken dalış faaliyetleri uygulamak için genişletilmiş oldu kökenli 20. yüzyılın sonlarında, olarak kabul edilmelidir. Daha fazla serbest dalış gibi insanlar ve tungsten serbest dalış ağırlığı daha popüler olmasının nedeni, daha iyi bir dalış ağırlığı gerekli.

tungsten alaşımından yapılmış ücretsiz dalgıç ağırlığı kemerleri kraldır. Neden neden olmasın? tungsten tungsten serbest dalış ağırlık kemeri aynı ağırlığa sahip kurşun ağırlık daha küçük olacağı anlamına gelir kurşun daha yoğun yaklaşık 1,6 kat olduğu gibi. Birden fazla küçük düzene ağırlıkları (1 2 lbs) bir kaç büyük ağırlıkları daha iyidir. ağırlık belinizin daha iyi dağıtmak ve kaldırma kuvveti küçük ayarlamalar tungsten serbest dalış ağırlık kemeri belt.Tungsten kurşun daha zordur kurşun ağırlık daha derin dalış, daha uzun kurşun weight.Besides daha hizmet verebilir izin olduğu made.The edilebilir , kurşun, insan sağlığına zarar ve çevreyi kirletecek hangi zehirlidir. Aksine, tungsten, toksik olmayan ve çevre dostudur.

serbest dalış tungsten ağırlığı
ücretsiz Dalış Ağırlık Volfram

tungsten serbest dalış ağırlık kemeri bir tutuşunu toka ile, basit bir tasarıma sahiptir. İyi bir uzun yıllar sürecek. bir arka sorunu olan dalgıçlar için ¼ kauçuk bir parça kesip "x 6" x 1 '(ya da belinizin arkasına genişliği) ve ağırlık kemerinin ekleyin. tungsten serbest dalış ağırlık genişliği "6 merkezinde her iki ucundan" bir yarık (ağırlık kemer genişlik) 2 kesti ve içinden kemeri iplik edilir. Bu ağırlıklar size destek vererek sırtına ağırlık dağıtımını kauçuk ayracı oturmak için izin verecektir.

 

Eğer dalış tungsten ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Avantajları| Volfram alaşımları çevirme Ağırlığı| Volfram alaşımları Gözyaşı Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved