ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Çelik İpucu tungsten alaşım dart Namlu

Çelik İpucu tungsten alaşım dart Namlu

Çelik İpucu tungsten alaşım dart Barrel Nedir?

Çelik ucu tungsten alaşım dart varil şimdi çok uzun bir süre için yaklaşık edilmiş ve birkaç farklı türde geldi. bu gün üretilen çelik uç tungsten alaşım dart varil eski stil varil içine inşa edilmiş bir inç ahşap varil ve çelik ipuçları vardır ahşap widdy dart olduğunu. Kesinlikle tungsten ağır alaşım dart ile bir 180 puan için küçük bir mucize olurdu.

diğer daha yaygın dart, metal varil yerleşik ucu i standart tungsten ağır alaşım dart olduğunu. Namlu pirinç veya tungsten yapılabilir. iki metal arasındaki temel fark, tungsten ağır alaşım dart olarak aynı ağırlık için pirinç dart çapı yapılabilir, böylece, tungsten iki pirinç yoğunluğu olmasıdır. Bu daha kolay pirinç dart daha çelik uç tungsten ağır alaşım dart ile tiz 20 içine üç dart sığabilecek anlamına gelir.

Tungsten ağır alaşım dart o kavrama söz konusu olduğunda, tüm çeşitleri gelir. kavrama kavrama vermek için varil sadece oluklar ile pürüzsüz, ya da ekstra tutuş ve yeni kenar kavrama için namlu içine işaretli daha agresif bir elmas deseni ile tırtıklı olabilir.

Tungsten bir kırılgan ve yoğun bir malzemedir. Nedeniyle kırılganlık bir alaşım kırılmasını önlemek için ilave edilir, en çok nikeldir. tungsten ağır alaşım dart, varil yoğunluk artar yüzdesi yüksektir. Böylece hatta aynı veya daha fazla ağırlığa sahip (pirinç veya nikel-gümüş yerine) daha küçük bir varil olabilir. tungsten yüzdesi yüksek, tungsten ağır alaşım dart maliyeti genellikle yukarı gider. Tungsten makinesine daha sert bir malzeme olmasıdır. Bir çelik uç tungstenalloy dart varil sertlik onun oluklar korumak ve Nikel Gümüş veya Pirinç Dart daha uzun kafalı sağlar. Çelik ucu tungsten alaşım dart varil daha ciddi darters için tercih edilen bir seçimdir grup daha küçük bir namlu ile tungsten ağır alaşım dart sıkı can çünkü.

tungsten çelik uç dart ağırlığı tungsten çelik uç dart ağırlıkları tungsten çelik uç dart
tungsten çelik uç dart tungsten dart ağırlığı tungsten uç dart ağırlığı

Eğer tungsten ağır alaşım dart herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved