ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Alaşım tenis raketi Denge Ağırlıkları Tungsten

Alaşım tenis raketi Denge Ağırlıkları Tungsten

Tungsten alaşım tenis raketi denge ağırlığı ya da daha fazla özellikle tenis raketi denge ağırlığı "tatlı nokta" olarak bilinen salıncak gücü ve etki merkezini değiştirmek için benzeri ve doğru malzeme bir çırpıda-ağırlık kolaylıkla bağlanabilir veya ilgilidir olduğunu çıkarıldı.

"zayıf nokta". , Boyut, ağırlık, boy, kuvvet ve diğer fiziksel faktörler ama biraz "miss-hit" topun uçuşta da neden hataları neden farklı oyuncular temel salıncak değiştirmek neden olur. Bir bayan-hit, bu tür raket çerçevesinde yakın topu temas olarak, ne zaman oyuncu hali tasarlandığı durumlarda top farklı bir yöne gitmek neden olur.


başın belirli alanlarda yerleştirilen tungsten raket denge ağırlığı oyuncu topa vurabilir hangi kuvvet artırabilir. Böylece, hatta en iyi oyuncuları kullanarak yararlanabilir tungsten alaşım tenis raketi denge ağırlıkları kafa.

"zayıf nokta". Hayır iki oyuncu aynı salıncaklar sahiptir ve bu nedenle iki farklı oyuncu aynı raket ile biraz farklı gidip gelebilir. tungsten alaşımı, tenis raketi denge ağırlıkları ve genel yapısı sabit olduğundan daha fazla, bu yapılırken; Farklı bir düzenleme elde etmek için tek yol, farklı bir ağırlık ve ağırlık dağılımına sahip bir raket elde etmektir. ağırlıkları kolayca genel salıncak bir oyuncu artıracak raket seçilmiş noktalarda eklenebilir eğer Ancak, avantajlı olacaktır. tungsten alaşım tenis raketi denge ağırlıkları seçilen dağıtım bir oyuncu salıncak değil, aynı zamanda dengesizliklere düzeltmek için hizmet daha güçlü için tungsten alaşım tenis raketi denge ağırlıkları başkanı artırmak için değil sadece kullanılabilir.

hız ve topun kontrolünü arttırır doğruluk ve güç geliştirme "konulu". ağırlık eklenmesi Böyle bir yöntem, çerçevenin iç yüzeyinde bant gereğidir. Bununla birlikte, bu yöntemin bir dezavantajı, raket yeniden çekimi sırasında yapılması gereken ve ağırlık çıkarılması ve dizeleri değiştirmeden konumlandırılabilir edilemez olmasıdır.

Bu nedenle, bu ürünün bir amacı, bir oyuncu, tenis raketi denge ağırlığının ağırlık dağılımı değişir sağlar tenis raketleri bir ek ağırlık sağlamak için, bir. tenis raketi denge ağırlığı konumu iradesiyle değiştirilebilir.


Snap-on tenis raketi denge ağırlığı, bir oyuncu miktarı ve tenis raketi denge ağırlığı başının ağırlığı dağılımı kolayca değişir sağlayacaktır. Mevcut ürün şeklinde ağırlıkları sağlar geçmeli uygun raket etrafında seçilen pozisyonlarda raket kafasının dizeleri veya çerçeveye takmak ağırlıklı klipler.

Bir ek ağırlık en çok tenis raketi dizeleri çapı yaklaşık olarak eşit olan deliklere sonlanan bir dikdörtgen bölümün iki ucunda yuvaları ile bir taç olan bir ağırlık sahibi vardır. taç uzunluğu biraz daha uzun bitişik dizeleri arasında boşluk olmasıdır. ağırlık tutucu kısa merkezi bir ağırlık böyle bir tungsten pelet almak için bir fincan ya da soket sağlayan kovanı bulunduğu etmiştir. ağırlıklar ağırlığına ya da kaplama bölümü ile cep kapatarak hazretleri tarafından yerinde sokete itti ve sıkıca tutulur küçük tungsten pelet olabilir. Tungsten peletler değiştirilebilir bir tenis raketi belirli bir kısmına ilave edildi ve ağırlık miktarını sağlamak için ağırlıklara sahip olarak sağlanabilmektedir.

dizeleri delikler meşgul ve tenis raketi dize kilitli kadar ağırlıklı tutucu taç her iki tarafındaki yuvalara bitişik bir dize takarak tenis raketi takılır. Ağırlık sonra ağırlıklı soket sıkıca tenis raketi başını oluşturan çerçevenin iç yüzeyine bitişik olması sahip olan küçük kovan kadar dizeleri aşağı kaydırılabilir. ağırlık tutucu malzeme gibi yumuşak, esnek sentetik ya da kauçuktan yapılmıştır. Bir tenis raketi kafasına eklenen tungsten raket denge ağırlığı miktarı güvenli tenis dizeleri bağlı çerçevenin çevresine çeşitli pozisyonlarda ağırlıklı tutucu ekleyerek değiştirilebilir.

Tenis raketi Denge Ağırlıkları         Tenis raketi Denge Ağırlıkları
Eğer tungsten alaşım tenis raketi denge ağırlıkları hakkında herhangi bir soruşturma ya da soru var, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Fiyat büyüklüğü, yoğunluk, miktar, sertlik ve diğer özel ihtiyaçlarına göre sunulacak.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved