ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Spor için tungsten Ağırlık >>Tungsten Alaşım Balıkçılık platin

Tungsten Alaşım Balıkçılık platin

Tungsten alaşım Balıkçılık platin nedir?

Tungsten alaşım balıkçılık platin onun lavabo oranını artırmak için bir yem zorlamak veya yem için kullanılan ağırlıklar, demirleme yeteneği ve döküm mesafe vardır. Tungsten alaşım balıkçılık platin fly-fishing uygulamalar için daha küçük uygulamalar için bir ons, bir 1/32 kadar küçük olabilir. Onlar birkaç pound kadar büyük ya da derin deniz balıkçılığı için oldukça fazla alabilirsiniz. Onlar farklı balıkçılık applications.Unlike kurşun neredeyse sayısız şekiller halinde oluşturulmaktadır, çevresel kaygılar tungsten alaşım balıkçılık ağırlık malzemelerin kullanımını çevreleyen yok.

Bir jig genellikle bir kanca içine kalıplanmış ve genellikle balık çekmek için yumuşak bir vücut tarafından örtülü bir kurşun platin oluşur balıkçılık cazibesi bir türüdür. Ancak, son zamanlarda, tungsten alaşım balıkçılık platin, yüksek yoğunluk, küçük hacimli ve çevre dostu hızla kurşun ağırlıkları değiştiriyor ile daha fazla ve açıları arasında daha popüler Tungsten alaşım balıkçılık platin haline gelmektedir. Mastar yatay suda hareket yemler spinner aksine, bir sarsıntılı, dikey hareketini oluşturmak için tasarlanmıştır. jig çok yönlü ve her ikisi de tuzlu su ve tatlı su olarak kullanılabilir. Pek çok tür yıllardır balıkçıları arasında popüler hale gelmiştir cazibesine çekti.

Tungsten alaşım balıkçılık platin nadir metal tarafından yapılır - tungsten. Bu kurşun balıkçılık platin ideal bir alternatiftir. Tungsten ağır alaşımları mümkün olan en küçük alanda maksimum ağırlığı konsantre. Bunlar genellikle vb dengeleme, tungsten ağır alaşım balıkçılık platinler, golf ağırlıkları gibi, spor alanında karşı ağırlık olarak kullanılır

Tungsten alaşım balıkçılık platin zehirli ve giderek bir çevresel tehlike etiketli ediliyor olan ağırlıkları, kurşun için ideal, çevre dostu bir alternatiftir. Onlar tungsten kurşun muadili olan daha küçük ortalama yüzde 30 olmak, çelikten daha sert ve son derece yoğun. Bu arada, kurşun ağırlıkları iki ses yaratmak ve daha uzun süre şekillerini muhafaza geleneksel ağırlıklarına göre daha küçüktür. Tungsten ayrıca tungsten karbür hattı kesiciler ve balıkçılık hatları için tungsten tozu kaplama gibi diğer balıkçılık uygulamalarının, üretiminde kullanılır.

Tungsten Ağır Alaşım Balıkçılık platin / Ağırlıklar için avantajlar

* Küçük gövde* Uluslararası çevre koruma standardı

Biz çeşitli şekillerde de tungsten ağır alaşım balıkçılık platin, tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları, tungsten boncuk ve tungsten jig sunabilir. Biz çizimlere göre tungsten alaşım balıkçılık platin üretim yapabiliriz, ya da biz sizin için tasarlayabilirsiniz.

ağır alaşım balıkçılık platin tungstenağır alaşım balıkçılık platin tungstenağır alaşım balıkçılık platin tungstenağır alaşım balıkçılık platin tungsten
ağır alaşım balıkçılık ağırlıkları tungstenağır alaşım balıkçılık ağırlıkları tungstenağır alaşım balıkçılık ağırlıkları tungstenağır alaşım balıkçılık ağırlıkları tungsten

Eğer tungsten alaşım balıkçılık platinler ilgi varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz sales@chinatungsten.com, veya telefon at 86 592 5129696.

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved