ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی>> قطعات مهمات تنگستن پوش

قطعات مهمات تنگستن پوش

انرژی جنبشی نفوذ در حال حاضر به عنوان یک راه برای شکست دادن زره دشمن متکی بود. از لحاظ تاریخی این نفوذ کرده اورانیوم در مقابل آلیاژهای مبتنی بر تنگستن تشکیل شده است با توجه به تراکم بالا است. علاوه بر تراکم، رفتار تغییر شکل آلیاژ تعیین عملکرد آن است. نفوذ که نوک قارچ و یا شکستگی در اثر کمتر موثر از یک زره پوش که حفظ آن شکل و یا دارای نوک تیز که خود است. اگر چه تراکم اورانیوم و تنگستن مشابه هستند، آلیاژهای اورانیوم به طور کلی تغییر شکل در اثر است که در عملکرد نفوذ بهتر منجر به نمایش گذاشته. اشکال با آلیاژهای اورانیوم، با این حال، سمیت و هزینه است. در این برنامه فاز اول SBIR، آلیاژهای تنگستن خواهد شد در انواع شیوه های جدیدی برای بهبود عملکرد خود را به عنوان نفوذ پردازش شده است. اثر اضافات رنیم نیز بررسی خواهد شد. پراش پرتو X، تست فشرده سازی نرخ بالا و میکروسکوپ نوری خواهد شد به منظور بررسی نتایج استفاده می شود.

مهمات تنگستن قطعات ساخته شده از مواد با چگالی بالا به خوبی شناخته شده ما هستند و ایده آل برای طیف گسترده ای از مهمات، مناسب از کوچک به کالیبر بزرگ. ترکیبی از نوآوری ما، تسلط روند و سیاست بازرسی دقیق سطح کیفیت که مطابق با خواسته شدید ترین ارمغان می آورد به محصولات ما

Tungsten Ammunition

آلیاژ تنگستن است ایده آل برای طیف گسترده ای از مهمات، مناسب از کوچک به کالیبر بزرگ. ترکیبی از نوآوری ما، تسلط روند و سیاست بازرسی دقیق به ارمغان می آورد به محصولات ما یک سطح کیفیت که مطابق با خواسته شدید.

آلیاژ تنگستن می تواند در زمینه های مختلف استفاده می شود. به خصوص برای انرژی جنبشی نفوذ و مهمات از پیش پراکنده، با توجه به عملکرد بالا و استحکام کششی، انعطاف پذیری و شکل پذیری آن استفاده می شود. مواد با خواص برجسته به طور مداوم توسط بخش تحقیق و توسعه ما توسعه یافته برای دیدار با مقاومت رو به افزایش زره مدرن است. آنها برای طیف گسترده ای از مهمات از جمله انتخاب شده است: نفوذ و هسته برای کالیبر متوسط و بزرگ
گلوله برای سلاح از پیش پراکنده
و دیگر لوازم جانبی

Tungsten Ammunition

 

آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای آلیاژ تنگستن مهمات سلاح های کوچک است. تنگستن چین اینترنتی می توانید این محصول فراهم می کند. اگر سوالی دارید، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.comو یا تماس: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست| تنگستن نمرات آلیاژ سنگین تنگستن سنگین آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved