ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> نگستن آلیاژ آبکاری زره

نگستن آلیاژ آبکاری زره

نگستن آلیاژ آبکاری زره که قسمت پایین یک درب از کشته شدن و خراش محافظت می کند، پوشش درب به ارتفاع معمولا 39 اینچ (L متر) و یا بیش. صفحه زره که توسط آلیاژ نگستن به مقاومت در برابر نفوذ و تغییر شکل از تیراندازی سنگین ساخته شده بود، به عنوان یک پوشش برای کشتی های جنگی، تانک استفاده می شود، و غیره.

تفنگ و تپانچه دور معمولا در اطراف یک زره پوش از فولاد یا تنگستن سخت ساخته شده است. هواپیما و تانک دور گاهی اوقات یک هسته اورانیوم رقیق شده استفاده کنید. پوش توده اشاره کرد از مواد با چگالی بالا که طراحی شده است برای حفظ شکل آن و حمل حداکثر مقدار ممکن از انرژی به عنوان عمیق که ممکن است به هدف است. تخلیه اورانیوم نفوذ استفاده از آتش زا و خود شربننج در اثر بودن، و در نتیجه گرمای شدید و انرژی متمرکز در یک منطقه حداقل از زره هدف را داشته باشد. برخی از دور نیز برای کمک به نفوذ زره ضخیم تر استفاده از راهنمایی انفجاری یا آتش زا. بالا مواد منفجره آتش زا مهمات / زره پر سر و صدا ترکیبی از یک نگستن نفوذ آلیاژ با نوک آتش زا و مواد منفجره.

هنگامی که یک سلاح بازدید از صفحه زره و سلاح به اندازه کافی قدرتمند برای شکستن از طریق است، بلوک شکند از هم جدا. اما سلاح از دست می دهد آسیب خود را به بلوک های پشت ممکن است زنده ماندن.

تنگستن آلیاژ آبکاری زره دارای اثر مشابه و از طریق آن در مقایسه با اولیه زره آبکاری از یک وسیله نقلیه نسبتا سبک است، هنوز هم دارای یک اثر مضر بر تحرک و بار ظرفیت. 50٪ سبکتر از آلومینیوم زره قفس و 85٪ سبک تر از گزینه های قفس فلزی، نگستن آبکاری آلیاژ زره شانس اضافه بار خودرو را کاهش می دهد و بدان معنی است که بیش تجهیزات را می توان انجام و اقدامات احتیاطی بیشتر گرفته برای اطمینان از ایمنی از مسافران.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن آبکاری آلیاژ زره، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved