ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی>> سلاح های کوچک و مهمات

سلاح های کوچک و مهمات

آلیاژ نگستن طور گسترده ای در زمینه های نظامی استفاده می شود. این یکی از مواد اولیه است مهمات سلاح های کوچک. بسیاری از خواص ویژه ای است. این چگالی بالا و نقطه ذوب بالا، که مناسب برای استفاده های نظامی. در مقایسه با مواد دیگر، نگستن آلیاژ غیر سمی و سازگار با محیط زیست است. با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و فشار بخار کم، آن را نیز در حوزه های دیگر استفاده می شود.

آلیاژ مهمات سلاح های کوچک تنگستن در شکل فعلی آن برای آینده قابل پیش بینی در دسترس خواهد بود. عملکرد آن ادامه خواهد داد به حرکت یک پرتابه بیش از یک فاصله برای حمله به یک هدف. تغییرات در نگستن آلیاژ و طراحی این مهمات در پاسخ به نیازهای خاص از بسیاری از گروه های از کاربران سلاح های کوچک باشد.

ارتش همچنان به توسعه نگستن آلیاژ مهمات سلاح های کوچک که می تواند نفوذ و ناتوان طیف گسترده ای از اهداف اعم از انسان به تجهیزات الکترونیکی پیچیده است. در حال حاضر، که در حال تحقیق "غیر کشنده" سلاح و مهمات که یک هدف بدون از بین بردن آن ناتوان خواهد شد. آلیاژ مهمات سلاح های کوچک نگستن در این دسته شامل لیزر شیمیایی دستی به دست کشیدن از سنسور های الکترونیکی که توسط نگستن آلیاژ ساخته شده، و اسلحه فوم که شلیک فوم چسبنده که پوشاند هدف. این دستگاه غیر کشنده به صورت مکمل، جایگزین نیست، سلاح های متعارف کوچک اسلحه و مهمات.

نگستن مواد آلیاژ مناسب برای نگستن آلیاژ مهمات سلاح های کوچک است. تنگستن چین اینترنتی می توانید این محصول فراهم می کند. اگر سوالی دارید، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com و یا تماس: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved