ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>ستن آلیاژ زره پر سر و صدا

ستن آلیاژ زره پر سر و صدا

تنگستن آلیاژ زره پر سر و صدا چیست؟

تنگستن آلیاژ پر سر و صدا زره پوسته یک نوع از مهمات طراحی به منظور نفوذ به زره است. از 1860s به 1950s، نرم افزار عمده از پرتابه تنگستن ضد زره بود به شکست زره ضخیم انجام شده در بسیاری از کشتی های جنگی. از 1920s به بعد، سلاح ضد زره برای ماموریت های ضد تانک مورد نیاز بود.

Armor Piercing Penetrator
تنگستن زره پر سر و صدا

تنگستن آلیاژ زره پر سر و صدا پوسته باید از شوک پانچ از طریق پوشش های زرهی را تحمل کند. غرق برای این منظور طراحی یک مورد تا حد زیادی تقویت با بینی به خصوص سخت و شکل، و یک بار ترکیدن بسیار کوچکتر است. برخی پوسته AP کوچکتر کالیبر یک پر کردن بی اثر، و یا اتهام آتش زا در محل از اتهام ترکیدن او. پوسته AP در حال حاضر کمی در جنگ نیروی دریایی استفاده می شود، به عنوان کشتی های جنگی مدرن کم و یا هیچ حفاظت از زره پوش. این محصول دور مورد نظر در جنگ تانک باقی مانده است، آن را به عنوان Quot و بیشتر و؛ اولین ضربه احتمال کشتن از یک بالا انفجاری ضد تانک (HEAT) دور، به خصوص در برابر یک هدف با زره کامپوزیت، و چون از سرعت دهانه بالاتر است، همچنین دقیق تر از یک دور از گرما.

تنگستن آلیاژ زره پر سر و صدا کارتریج نیز در دسترس به عنوان مهمات سلاح های کوچک هستند، در درجه اول برای استفاده به عنوان یک دور ضد مواد.

مهمات تنگستن آلیاژ زره پر سر و صدا

EEP in the perforation of target plates front and back
تنگستن آلیاژ زره پر سر و صدا
آلیاژ تنگستن مهمات پر سر و صدا زره استفاده می شود برای نفوذ اهداف سنگین سخت زرهی مانند وسایل نقلیه زره پوش، پناهگاه بتن، مخازن، مخازن و دیگر دفاع. بسته به کالیبر سلاح گرم. آن است مهمات شامل یک نفوذ ساخته شده از آلیاژ تنگستن و یا کاربید تنگستن، انتظار: کاهش از اورانیوم رقیق شده، محصور در داخل یک ژاکت نرم تر، مانند مس یا آلومینیوم. مهمات محصول می تواند از rifle- و تپانچه کالیبر دور تمام راه را تا به دور مخزن.

تفنگ و تپانچه دور معمولا در اطراف یک زره پوش از فولاد یا تنگستن سخت ساخته شده است. هواپیما و تانک دور گاهی اوقات یک هسته آلیاژ تنگستن استفاده کنید. پوش توده اشاره کرد از مواد با چگالی بالا که طراحی شده است برای حفظ شکل آن و حمل حداکثر مقدار ممکن از انرژی به عنوان عمیق که ممکن است به هدف است. تخلیه اورانیوم نفوذ استفاده از آب گریز و خود شربننج در اثر بودن، و در نتیجه گرمای شدید و انرژی متمرکز در یک منطقه حداقل از زره هدف را داشته باشد. برخی از دور نیز برای کمک به نفوذ زره ضخیم تر استفاده از راهنمایی انفجاری یا آتش زا. بالا مواد منفجره آتش زا مهمات / زره پر سر و صدا ترکیبی از یک زره پوش کاربید تنگستن با نوک آتش زا و مواد منفجره.

Armor Piercing Penetrator Structure
نگستن Alloy Armor Piercing
مهمات تفنگ به طور کلی حمل زره پوش سخت خود را در یک مس یا نیکل cupro پوش، شبیه به ژاکت که سرب در یک پرتابه معمولی احاطه کرده است. پس از تاثیر بر روی یک هدف سخت، مورد مس از بین می رود، اما نفوذ حرکت خود ادامه می دهد و نفوذ به هدف. این مهمات برای حندجنس مقاصد صلح آمیز است توسعه یافته نیز شده است و با استفاده از یک طراحی شبیه به مهمات تفنگ.

کل پرتابه به طور معمول از همان مواد به عنوان پوش ساخته شده نه به خاطر ویژگی های فیزیکی است که یک نفوذ خوب (به عنوان مثال بسیار دشوار، فلز سخت) را مواد به همان اندازه به بشکه از تفنگ شلیک کارتریج مضر است.

(الف) و (ب): EEP در سوراخ صفحات هدف جلو و عقب. هدف اثر بعدی سوراخ

تنگستن چین آنلاین می تواند آلیاژ تنگستن با توجه به نیاز خود را با ارائه محصولات با اتصالات نظامی. اگر شما هر گونه پرسش، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved