ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>گلوله تنگستن

گلوله تنگستن

tungsten bullet گلوله تنگستن از مواد آلیاژ تنگستن ساخته شده و به عنوان هسته پوش شل که می تواند نفوذ تانک های دشمن در تاریخ بیش .تنگستن گلوله یک قدرت تخریبی معادل با گلوله اورانیوم و می تواند بمب گلوله اورانیوم مورد استفاده در مخزن جایگزین استفاده می شود.

گلوله اورانیوم باعث آلودگی محیط زیست و صدمه به انسان پس از جنگ خلیج فارس و سربازان بالکان جنگ..The از سرطان رنج می برد برای بمب.اورانیوم استفاده گلوله اورانیوم رادیواکتیو، آن است که تعمیم سلاح های هسته ای است که صدمه زدن به نیروهای.در باره مسائل امنیتی ، تولید کننده سلاح های آمریکا تصمیم گرفته است برای جلوگیری از تولید مهمات اورانیوم است.

نیروی دریایی ایالات متحده سلاح اورانیوم در 10 سال مرحله به مرحله اند، و به تدریج استفاده از گلوله تنگستن است که غیر سمی و nonradiative. برای ایالات متحده به توقف تولید سلاح اورانیوم، UK تنها می تواند از رده خارج مانند وزارت دفاع تسلیحات.The بریتانیا بهبود یافته است که گلوله تنگستن یک قدرت تخریبی معادل، با اورانیوم تسلیحات.آنها اند کارشناسی ارشد مدارک و شواهد از مضر که با سلاح اورانیوم ایجاد می شود.

آلیاژ تنگستن چگالی بالا یک ماده جدید با ساختار جدید است. این سرعت از بالا، پایین بالستیک کشش، زمان پرواز کوتاه، دقت بالا و قدرت نفوذ است و آن را به سرعت می تواند اشیاء در حال حرکت میکنه. در مقابل به هسته فولاد سخت، گلوله آلیاژ تنگستن یک شکل پذیری خوب دارای سرعت پر سر و صدا سریع و. گلوله تنگستن به طور گسترده ای در داخل و خارج استفاده شده است.

tungsten bullet

اگر شما هر گونه علاقه در گلوله آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved