ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> نگستن آلیاژ آرمور پر سر و صدا دور کفش چوبی

نگستن آلیاژ آرمور پر سر و صدا دور کفش چوبی

آرمور پر سر و صدا دور کفش چوبی

آرمور پر سر و صدا دور کفش چوبی (APDS)یک نوع از پرتابه انرژی جنبشی اخراج از یک تفنگ برای حمله به اهداف زرهی است. نگستن دور APDS دور کفش چوبی و معمولا در کالیبر اسلحه مخزن بزرگ مورد استفاده قرار گرفت، اما در حال حاضر توسط پرتابه ضد زره کفش چوبی باله تثبیت دور (APFSDS) در چنین اسلحه جایگزین شده است. با این حال، دور APDS هنوز هم به طور معمول در سیستم های سلاح کالیبر کوچک و یا متوسط ​​استفاده می شود. برای کالیبر داده می شود، این نوع از مهمات طور موثر می تواند دو برابر زره نفوذ از اسلحه، در مقایسه با کسانی شلیک ضد زره (AP)، AP - پوش (APC)، و یا APC + کلاه های بالستیک (APCBC) پرتابه. Saboted مفهوم زره سبک زره پوش این تکنولوژی را به کالیبر سلاح های کوچک اعمال می شود.

در زیر پرتابه از نگستن آلیاژ آرمور پر سر و صدا دور کفش چوبی (APDS متشکل از یک هسته چگالی بالا آلیاژ نگستن با یک کلاه نفوذ، با آلیاژ سبک محصور در داخل یک غلاف از سطح بالا (فولاد) (آلیاژ آلومینیوم منیزیم) کلاه های بالستیک برای پرتابه مدرن کوچک / متوسط ​​کالیبر APDS، هسته است غلاف نیست و کلاه های بالستیک و نفوذ هم ترکیب می شوند. یک عنصر ردیاب ممکن است به APDS زیر پرتابه اضافه شده است، برای سلاح های کالیبر بزرگ این بخش از غلاف خارجی است برای کوچک سلاح های کالیبر / متوسط ​​آن است که در داخل یک حفره توخالی در موجود است، و یا متصل به، پایه هسته بیشتر APDS مدرن پرتابه استفاده شوک استحکام بالا مقاوم در برابر نگستن آلیاژهای. بخش اصلی است نگستن آلیاژ یا سینتر با / به کبالت، مس، آهن یا نیکل.

نگستن armour piercing discarding sabot

 

Sabot Discardتنگستن آلیاژ نظامی کره

هنگامی که یک کالیبر بزرگ APDS اخراج شده است و در حالی که هنوز در تمرین، نیروهای شکست برشی گلبرگ رو به جلو، تا حدودی باز کردن زیر پرتابه از کفش چوبی، اما هنوز هم آن برگزاری به شدت در گلدان. فشار گاز استفاده شده است برای به تاخیر انداختن باز کردن قفل پین برگزاری قسمت عقب زیر پرتابه توسط نیروهای ژیروسکوپی. هنگامی که در خارج در هر بشکه، پین، مرکزی باند و گلبرگ رو به جلو منتشر می شوند و یا دور انداخته شده توسط چرخش پرتابه، کشیدن آیرودینامیکی حذف واحد گلدان / پایه. به عنوان یک APDS زیر پرتابه نیازی نیست گروههای موسیقی در رانندگی و هسته است که در این پایگاه و منطقه پرتابه و موشک های پشتیبانی شده، یک شکل پرتابه دور بیش آیرودینامیکی می تواند انتخاب شود. این، در ترکیب با تراکم مقطعی بالاتر از زیر پرتابه، می دهد و در نتیجه زیر پرتابه بسیار در مقایسه با APCR کاهش کشش آیرودینامیکی

باعث افزایش سرعت برخورد، یک ماده نفوذ قوی تر لازم بود. انتخاب مواد ضد زره پوش جدید نگستن آلیاژ (WHA)، با توجه به قدرت بیشتر و توانایی خود را به مقاومت در برابر شوک بیشتر و فشار تولید شده در طول یک ضربه سرعت بالاتر بود. به عنوان چگالی سازمان بهداشت دو برابر از فولاد است، مانند یک شات در مته سوراخ کامل بیش از حد سنگین به سرعت دهانه کافی شتاب بود.

نگستن alloy armor

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن پر سر و صدا آلیاژ زره، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved