ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>نگستن آلیاژ ضد مواد گلوله تفنگ

نگستن آلیاژ ضد مواد گلوله تفنگ

تنگستن آلیاژ یک نوع از مواد کامپوزیت که تنگستن که کیفیت کسر 80٪ ~ 98٪ است توزیع را به sosoloid نیکل، آهن-W است. آن را به عنوان آرزو است، نگستن آلیاژ ترکیبی با تراکم بالا، استحکام بالا از نگستن و شکل پذیری خوب از ماتریس. پس از آن تا یک سری از خواص فیزیک، شیمی و مکانیک. آلیاژ نگستن کاربرد گسترده ای در صنایع نظامی با خواص خوب آن است. یکی از برنامه های کاربردی است نگستن آلیاژ ضد مواد گلوله تفنگ.

ضد مواد تفنگ تفکر تفنگ ضد تانک که در جنگ جهانی دو بار مورد استفاده قرار گرفت همچنان ادامه دارد. این می تواند به بزرگ ماشین کالیبر گلوله تفنگ راه اندازی. همکاری با ضد مواد گلوله تفنگ، می توان آن مخزن نور است که زره نازک نفوذ، و کشتن پرسنل در مخزن. همچنین می توانید تک تیرانداز پنهان شدن پشت پناه گاه بکشند. این است که عمدتا برای برخورد با وسایل نقلیه، انبار نفت، رادار، تلسکوپی آینه نظارت، مس پرواز در ارتفاع کم و جت فرود بر روی زمین استفاده می شود. فقط به عنوان تفنگ ضد تانک، ضد مواد تفنگ در نفوذ تمرکز دارد و آن است که توسط گلوله های قدرت بالا مانند نگستن آلیاژ ضد مواد گلوله تفنگ بود. این می تواند توسط پیاده نظام استفاده می شود، بسیار بهبود توانایی مبارزه با جوخه پیاده نظام. به عنوان مثال، با استفاده از ضد مواد گلوله تفنگ، M82A1 ضد مواد تفنگ باعث می شود تا تداوم آتش و قدرت M24 تفنگ تک تیرانداز در جنگ افغانستان است. گفته شده است که یک مقام طالبان M82A1 از فاصله 1760 متری (1600m) در راه خود را به وسیله نقلیه کشته شد. غیر این صورت، گارد ساحلی ایالات متحده همچنین با استفاده از M82A1 در مبارزه با مواد مخدر، کارآمد قابل توجه skiffs با سرعت بالا که حامل مواد مخدر در نزدیکی کت.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن آلیاژ ضد مواد گلوله تفنگ، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved