ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ

تنگستن آلیاژ شکلs

اشکال آلیاژ تنگستن معمولا با توجه به پردازش مشکل، نرم افزار، هزینه و غیره برنامه های مختلف انتخاب نیازهای مختلف محصول، هزینه ماشینکاری نیز یک عامل مهم در هنگام انتخاب شکل آلیاژ تtungsten.

تنگستن مواد سازگار با محیط زیست، با دوام و سخت است، مهم ترین دارایی های خود را چگالی آن از 19.25g / cm3 است، است که فقط در مورد چگالی مشابه طلا (19.3g / cm3 را) است. درک مشترک از اشکال آلیاژ تنگستن به این معنی است، اما در واقع، جزء مختلف، تکنولوژی تولید و نرم افزار، خواستار مختلف محصول می باشد.

بر اساس محتویات مختلف، اشکال آلیاژ تنگستن را می توان به دو طبقه، دو فاز (W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس) و سه فاز (W-نیکل-مس-آهن) جدا شده است.

با توجه به فن آوری تولید، دو نوع از اشکال آلیاژ تنگستن، محصولات متخلخل و محصولات به پایان رسید است. محصولات متخلخل آنها بدون ماشینکاری بیشتر است. برعکس، محصولات نهایی فرم از طریق پرداخت و غیره

sintered rod finished rod

اشکال آلیاژ تنگستن همچنین می توانید با که آیا محصول مغناطیسی است یا نه تقسیم شود. کالا مغناطیسی می تواند برای سلامت به طوری که برخی مفید را می توان مغناطیسی مانند: دستبند تنگستن مغناطیسی، گردنبند مغناطیسی تنگستن و غیره. در شرایط دیگر، اشکال آلیاژ تنگستن مغناطیسی خطرناک، حمل و نقل هوایی و برنامه های کاربردی چند الکترون به عنوان مثال.

tunsten alloy bar   نگستن alloy formstungsten-alloy-rod

از آنجا که از نقطه ذوب بالا و دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب. اشکال آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای در ذوب، روشنایی، درمان پزشکی، دکوراسیون، نظامی، پرواز به فضا و هوانوردی، و غیره استفاده می شود

ترین طبقه بندی محبوب از اشکال تنگستن آلیاژ در برنامه است. بسیاری از کاربردهای اصلی آلیاژهای تنگستن سنگین میله در چگالی بالای آن که در آن آنها استفاده می شود برای کنترل و یا توزیع وزن در برخی از راه بر اساس، آنها اغلب در محافظت از پرتو، دارنده منبع برای مواد رادیواکتیو، اشعه ایکس، و ابزار پزشکی استفاده می شود قطعات و غیره تنگستن آلیاژ سنگین آجر را می توان برای بخش هایی از کاربردهای نظامی ساخته شده است، به عنوان قالب اکستروژن و یا برخی از وزنه. تنگستن ورق آلیاژ سنگین به طور گسترده ای در زمینه های، مانند کالاهای ورزشی، محصولات وزنه تعادل، تجهیزات پزشکی، و غیره تنگستن در نوار فرم است که اغلب به عنوان 99.99٪ تنگستن خالص، که می تواند شکننده عرضه استفاده می شود. تنگستن میله آلیاژ سنگین برای پسوند پایان آسیاب، أربرس، ابزار دارندگان، قلم زنی، و میله خسته کننده استفاده می شود. تنگستن آلیاژ سنگین توپ در پرتابه سلاح استفاده می شود، زره سوراخ کردن مهمات، شکار گلوله، وزنه و قطعات پیش ساخته.

tunsten alloy plateنگستن heavy alloy ballنگستن alloy ring

گر شما هر گونه علاقه در اشکال آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ کاربرد | تنگستن سنگین آلیاژ راد
ChinatungstenGroup:[Chinaنگستن] [ تنگستن اخبار] [ تنگستن] [ مولیبدنمحصولات] [ تنگستن مس] [سنگ تنگستن] [تنگستن اکسید] [ پودر تنگستن] [ تنگستن] [سیم تنگستن] [بخاری تنگستن] [تنگستن نوار] [ تنگستن دارت]
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved