ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی>> تنگستن آلیاژ نفوذ

تنگستن آلیاژ نفوذ

تنگستن زره پوش,و همچنین آلیاژ فولاد ضد زره نفوذ، باید از شوک وارده حالی که مشت زدن از طریق پوشش های زرهی را تحمل کند. نفوذ برای این منظور طراحی یک مورد تا حد زیادی تقویت با بینی به خصوص سخت و شکل گرفته است. آلیاژ تنگستن کارتریج ضد زره نیز در دسترس به عنوان مهمات سلاح های کوچک هستند، در درجه اول برای استفاده به عنوان یک دور ضد مواد، وسایل نقلیه برای کامیون AR بیش D، پناهگاه بتن، مخازن، مخازن و دیگر دفاع، بسته به کالیبر سلاح گرم. این مهمات شامل یک نفوذ ساخته شده از آلیاژ تنگستن و یا کاربید تنگستن، محصور در داخل یک ژاکت نرم تر، مانند مس یا آلومینیوم. مهمات محصول می تواند از rifle- و تپانچه کالیبر دور تمام راه را تا به دور مخزن.

انرژی جنبشی نفوذ

نرژی جنبشی نفوذ - همچنین به عنوان میله بلند نفوذ لب ما شناخته شده - یک نوع از مهمات طراحی به منظور نفوذ به زره خودرو می باشد. بسیار شبیه به یک نفوذ گلوله، یک LRP حاوی مواد منفجره و با استفاده از انرژی جنبشی به نفوذ در هدف.

توسعه نفوذ انرژی جنبشی مدرن ترکیبی از دو جنبه از طراحی توپخانه؛ سرعت دهانه بالا و نیروی متمرکز شده است. سرعت دهانه بالا با استفاده از یک پرتابه با جرم کم و منطقه پایه بزرگ در هر بشکه تفنگ به دست آورد. شلیک پرتابه کالیبر کوچک پیچیده شده در یک پوسته بیرونی سبک وزن - به نام کفش چوبی -raises سرعت دهانه است. هنگامی که پوسته پاک بشکه، کفش چوبی مورد نیاز دیگر است و سقوط کردن در قطعه. این برگ پرتابه سفر در سرعت بالا با یک منطقه کوچکتر مقطعی و کاهش کشش آیرودینامیکی در طول پرواز به هدف.

Tungsten Ammunition

عملکرد نفوذ تنگستن بالا از طریق خوردگی برای بیش قرائت با تلاش کمتر تثبیت شده است.

ردگی و اکسیداسیون نافذ نکته
برای استفاده با تمام تست، متر و تجهیزات تشخیصی.
فراهم می کند قرائت بسیار تثبیت
طولانی نکته تنگستن ماندگار
از 4mm استاندارد موز دو شاخه

ما این قابلیت را دارد و ظرفیت تولید میلیون ها چه نفوذ با هر اندازه. محصولات با کیفیت ما در حال حاضر در حال استفاده توسط بسیاری از تولید کنندگان با کیفیت گلوله سراسر جهان است. کیفیت توسط لبه برش، علم مواد بسیار پیشرفته و فرآیندهای، تا همین اواخر در دسترس نیست به دست آورد. این کیفیت با برچسب قیمت بالاتر نمی آیند! اتوماسیون تولید و ساخت پیچیدگی ما اجازه می دهد تا ما را به حفظ قیمت در سطح پایین و رقابت با هر تولید کننده در سراسر جهان.

Tungsten Ammunition

 

آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای آلیاژ تنگستن مهمات سلاح های کوچک است. تنگستن چین اینترنتی می توانید این محصول فراهم می کند. اگر سوالی دارید، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com و یا تماس: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved