ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن

نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن

MBT-70 در مخزن چیست؟

تانک MBT-70 (به آلمانی: KPZ 70) یک آلمانی آمریکایی 1960s شد. پروژه مشترک به منظور توسعه یک مخزن جدید نبرد اصلی، بود که به با تعدادی از ویژگی های پیشرفته مجهز شده است. این مورد استفاده آب به تازگی توسعه یافته و & quot؛ زانو زدن و & quot؛ تعلیق و تمام خدمه در برجک بزرگ قرار دارد. سیستم MBT-70 NBC با لمس 152 و مسلح بود. میلی متر XM-150 اسلحه / پرتاب، که می تواند مهمات متعارف و موشک Shillelagh را برای مبارزه با برد بلند استفاده کنید.

در سال 1969 این پروژه بیش از بودجه تعیین شده بود و آلمانی انصراف از تلاش، در حال توسعه یک مخزن جدید نبرد اصلی را در خود جای (لئوپارد 2). در ایالات متحده توسعه برای یک زمان کوتاه ادامه یافت تا اینکه در سال 1971 کنگره برنامه لغو شده است. تانک MBT-70 پدربزرگ تانک Leopard 2 و M1 آبرامز، در حال حاضر تانک نبرد اصلی هر دو کشور است.

تاریخچه سیستم مخزن

MBT70 NBC systemدر طول 1960s ارتش ایالات متحده به بهبود تانک M60. با این حال، مگر اینکه یک مخزن جدید به میدان فرستاد شد می تواند یک شکاف بزرگ بین تانک های شوروی و ایالات متحده وجود دارد که شوروی سیستم مخزن نسل بعدی خود را به میدان فرستاد. اولین تلاش در مفهوم تانک فوق العاده، سیستم MBT 70 NBC یک شکست به دلیل هزینه های بالا بود. یک نمونه اولیه از یک ابتکار توسعه برنامه MBT-70 [تانک 1970s] بین آلمان غرب و ایالات متحده است. لطف تا حد زیادی به حمایت از پس از آن رابرت مک نامارا، وزیر دفاع، شرایط در سال 1963 بین دو کشور رسیده بود به طور مشترک توسعه تانک. با فولاد بازیگران همگن زره لایه لایه، پوسته داخلی با فاصله سختی بالا همگن فولاد زره نورد تزیین شد.

نمونه اولیه آمریکا با پرتاب اسلحه 152mm با لودر خودکار مجهز شده است. تانک نبرد اصلی قادر به شلیک AP / HE / دور WP و Shillelagh را موشک بود. نبرد تانک اصلی بود که یک بهبود XM-150 نوع طولانی خمرهای از XM-81 اسلحه / پرتاب نصب شده بر روی M551 شریدان و M60A2 پاتون. تانک نبرد اصلی بسیار بیش سلاح قابل اعتماد تر از نوع قبل بود، شلیک کفش چوبی، او، و قوطی های آلومینیومی در علاوه بر این به Shillelagh را A / T موشک، اما شهرت سلاح های قبلی مانند است که آن را باعث از دست داده از آغاز بود. تانک دارای یک محور 7.62 مسلسل و تفنگ کنترل از راه دور سه 20mm AA در یک بخش جداگانه ای از برجک بود. تانک نبرد اصلی را از دریچه های دوقلو و آتش تا موسیقی پاپ در هدف. نسخه آلمانی به حال یک توپ خودکار 120mm سیستم، به جای پرتاب اسلحه 152mm.

در برخی موارد، مخزن نسبتا معمولی بود. تانک نبرد اصلی یک موتور دیزل، و زره حال، در حالی که قوی بود از نوع کامپوزیت در آبرامز است. شبح کم بود. نبرد تانک اصلی خدمه سه نفره، هر یک در محفظه خود را داشت. احتمالا جذاب ترین جنبه این بود که تمام خدمه در برجک واقع شده است. راننده در برجک در یک کپسول است که چرخش به نگه داشتن او به جلوی خودرو گرا بود. این اثر بالا بردن شبح کمی داشت و اگر مکانیسم ضد چرخش است حذف شد، آن را به طور موثری جمع مخزن. تانک نبرد اصلی این بود که شامل آبی تعلیق پنوماتیک، سیستم تثبیت، و یک سیستم NBC. تعلیق پنوماتیک آبی اجازه وسیله نقلیه به دولا شدن و یا بالا بردن یک سر مخزن به امکان استفاده از موقعیت های بدنه به پایین بهتر است.

نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن

مشکلات، با این حال، از همان ابتدا گرفتار MBT-70 NBC برنامه های سیستم. مشکلات با انگلیسی به آلمانی ترجمه، متریک به تبدیل اندازه گیری انگلیسی، و تفاوت بین تولید و طراحی شیوه های آلمانی و آمریکایی باعث سردرد قابل توجهی قبل از این تانک در حتی طراحی شده بودند. بسیاری از سیستم های جدید هنوز آزمایشی بودند و این به سرریز هزینه عظیم و تاخیر منجر شده است. همچنین ماهیت مشترک این برنامه به اختلافات در مورد ویژگی های طراحی شده است.

از سال 1965 تا سال 1972، ارتش ایالات متحده یک برنامه توسعه موازی برای کارتریج 152mm XM578، که از توسعه داده شد با نمونه اولیه MBT-70 تانک انجام شده است. کارتریج XM578 با استفاده از یک آلیاژ نگستن که کمی چگال تر از آلیاژ بریتانیا بود، متشکل از 97.5 درصد و 2.5 درصد نگستن چسب است، که به چگالی 18.5 گرم / سی سی بود. در پاسخ به نیازهای عملیاتی جدید، توسعه دهندگان نظامی جانشینی از آلیاژهای فلزی ارزیابی شده است. در ابتدا، دولت بریتانیا با تراکم نگستن آلیاژ بالاتر متشکل از 93 درصد نگستن و 7 درصد چسب نگستن آلیاژ (WA) توسعه یافته است. در مقابل 13 گرم / سی سی برای نگستن کاربید - آلیاژ جدید WA تراکم 17 گرم / سی سی بود.

نگستن alloy for MBT70 NBC system نگستن alloy for MBT70 NBC system نگستن alloy for MBT70 NBC system
نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن-1 نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن-2 نگستن آلیاژ برای سیستم مخزن-3

متاسفانه، افزایش هزینه ها و مشکلات فنی باعث شرکای به راه جداگانه خود را. محاکمات در سال 1968 آغاز شد و مشکلات در تاخیر بیشتر و هزینه های. در سال 1969 خودرو هزینه 5 بار چه پیش بینی شده و در نتیجه آلمان از پروژه حمایت می شود. سیستم MBT-70 NBC در نهایت در ژانویه 1970. متوقف شد همان سال مالی (1971-1972) شاهد ختم دو سلاح عمده برنامه های تدارکات، یکی برای شاین هلیکوپتر تهاجمی پیشرفته و از سوی دیگر برای سیستم MBT-70 NBC. اگر چه رهبران ارتش هر دو سیستم سلاح به برنامه نوسازی دیر ارتش حیاتی را دیدم، آنها قادر به متقاعد کردن وزارت دفاع و کنگره نیاز به این سلاح ها متناسب با هزینه های خود بودند. در اقدامی مشترک با جمهوری فدرال آلمان، که تحت آن نظام MBT-70 NBC توسعه داده شده بود، به یک برنامه تعاونی در وسط سال مالی 1970 تغییر یافتهاست.

ایالات متحده تصمیم به دادن MBT 70 فرصت دیگری، اما این بار به عنوان یک وسیله نقلیه تند و تلخ با باب روز پایین وسایل تکنولوژیک. این پروژه XM803 نام گرفت، آن را برجسته یک موتور قدرتمند، فاقد سیستم تعلیق بادی پیچیده آبی، و توسط یک آرایه زره ساده تر از MBT-70 سیستم NBC محافظت می شد. تغییرات در طراحی آمریکا برای کاهش هزینه های تولید و افزایش قابلیت اطمینان از وسیله نقلیه توصیه می شود. فداکاری در اثر مبارزه با حداقل بود. در دسامبر سال 1969، برنامه جدید در دفتر وزیر دفاع بررسی قرار گرفت و در ماه بعد تغییرات توصیه می شود مورد تایید قرار گرفت. با اصلاح برنامه و از ویژگی های تعاونی فعالیت های مهندسی، مخزن دریافت طراحی جدید، XM803. نامگذاری کامپوزیت MBT-70 / XM-803 تا فوریه 1971 استفاده شد.

XM803، جانشین به ثمر MBT-70 پروژه، برای نوسازی نیروی د AR بیش در نظر گرفته شده بود. نگرانی در مورد هزینه، کنگره بودجه برای XM803 در دسامبر 1971 عقب نشینی، در نتیجه لغو این برنامه، اما موافقت کرد به ترک مازاد باقی مانده از 20 میلیون $ در دست ارتش برای ادامه تحصیل مفهومی. این منجر به آلمان پلنگ دوم و M1 ابرامز ایالات متحده است. بسته قدرت تانک Leopard 2 در اصل برای نمونه آلمانی از سیستم MBT-70 NBC طراحی شده است. در سال 1973، همکاری بین این دو پروژه به تصویب تفنگ 120mm سیستم خان آلمان توسط آمریکا منجر شده است.

اگر شما هر گونه علاقه درنگستن آلیاژ برای سیستم مخزن, لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved