ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> نگستن آلیاژ گلوله سبز

نگستن آلیاژ گلوله سبز

کشورهای متعددی استفاده کرده اند نگستن و مختلف نگستن آلیاژ گلوله سبز برای تعدادی از سال به دلیل چگالی بالا و در نتیجه قدرت نفوذ برای سوراخ کردن زره دور.

وجود دارد تنگستن آلیاژ در ارتش ایالات متحده "گلوله سبز"؟ نگستن آلیاژ گلوله سبز یک واژه عمومی برای بدون سرب مهمات، سلاح های کوچک توسط ارتش در تلاش برای ارائه سربازان با مهمات است که سازگار با محیط زیست توسعه یافته است. آلیاژ نگستن نظامی در "سبز" استفاده یا بدون سرب گلوله است. آلیاژ نگستن گلوله سبز به طور معمول شامل نگستن که همراه با هم مخلوط نایلون قلع. آلیاژهای نگستن، از سوی دیگر، حاوی فلزات دیگر مانند نیکل، کبالت، آهن، و مس، که گرم به دمای بالا که اجازه می دهد تا مواد به پیوند با هم هستند. در حالی که نگستن گلوله سبز آلیاژ در عملیات آموزش در تعداد محدودی از تاسیسات ارتش استفاده شده است، از آن شده است در میدان جنگ استفاده نمی شود.

بیش از 90 میلیون دور از تنگستن آلیاژ گلوله سبز در ایالات متحده استفاده شده است، از زمان معرفی آن. آن را در یک ترکیبی از نگستن و نایلون و یا نگستن و قلع متکی است. است که به گلوله همان تراکم و شلیک خواص به عنوان اصلی، اما بدون استفاده از سرب است. نگستن غیر سمی در نظر گرفته شد. آلیاژهای نگستن مواد کامپوزیت فلزات سنگین متراکم در درجه اول در کاربردهای نظامی استفاده می شود.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن آلیاژ گلوله سبز، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved