ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن آلیاژ خواص نظامی

تنگستن آلیاژ خواص نظامی

تنگستن آلیاژ خواص نظامی

خواص نظامی تنگستن آلیاژ: چگالی بالا (60٪ چگال تر از سرب و متراکم تر از فولاد)، مقاومت در برابر دمای بالا، نقطه ذوب بالا، سختی بسیار عالی (40HRC، آلیاژ تنگستن بین 26HRC و 30HRC)، مقاومت به خوردگی خوب، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، بالا استحکام کششی نهایی ( 1200 مگاپاسکال 1400 مگاپاسکال)، غیر سمی و سازگار با محیط زیست، و غیره به جز شکل این خواص آلیاژ تنگستن، تنگستن آلیاژ همچنین دارای خواص نظامی. خواص تنگستن نظامی: سرعت بالا، طولانی هدف قرار دادن فاصله و دقت خوب، و غیره

تنگستن آلیاژ کاربردهای نظامی

همانطور که برای خواص آلیاژ تنگستن، آن را بهترین مواد این است که سلاح نظامی مانند: گلوله، پر سر و صدا زره باله تثبیت دور کفش چوبی (APFSDS)، پرواز حامل، زره و پوسته، سر گلوله، وسایل نقلیه ضد گلوله، نارنجک، مخازن، مخازن panzers، توپ، سلاح گرم، و غیره این محصول تصمیم می گیرید آن در زمینه نظامی استفاده می کند.

با توجه به آسیب به محیط زیست سرب و اورانیوم ضعیف شده، آلیاژ تنگستن انتخاب اول و بهترین جایگزین برای سلاح نظامی برای آن متراکم تر و سخت تر از مواد دیگر است. آلیاژ تنگستن دارای نقطه ذوب بالا پس از آن می تواند شکل خود در درجه حرارت بالا نگه دارید. مهم ترین نکته این است که آن را غیر سمی و سازگار با محیط زیست، می تواند آسیب به محیط زیست به ارمغان بیاورد.

ما می توانیم تمام انواع مکعب آلیاژ تنگستن، توپ آلیاژ تنگستن، تنگستن آلیاژ میله سنبه کاری و دیگران را برای دفاع نظامی در سخت با توجه به نیاز خود را فراهم می کند. با توجه به خواص آلیاژ تنگستن و خواص آلیاژ تنگستن خوب است، آن را می توان در بسیاری از مناطق استفاده می شود.

تنگستن آلیاژ خواص نظامی استفاده می کند:

tungsten alloy properties tungsten alloy properties tungsten alloy military components tungsten alloy military properties
تنگستن آلیاژ اتصالات
آلیاژ تنگستن اتصالات نظامی
اتصالات آلیاژ تنگستن نظامی تنگستن پیش

تنگستن چین می تواند تمام انواع محصولات آلیاژ تنگستن با خواص خوب نظامی به شدت فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در خواص نظامی تنگستن آلیاژ و خواص آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید. پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved