ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن آلیاژ ترمینال حساسیت پرتابه

تنگستن آلیاژ ترمینال حساسیت پرتابه

تنگستن آلیاژ ترمینال حساسیت پرتابه است

ترمینال حساس آلیاژ تنگستن پرتابه یک نوع از بمب خوشه ای که شامل تعداد زیادی از بمب کوچکتر و بسیار مخرب است. این می تواند توسط توپ، راکت دوربرد و یا هواپیما راه اندازی شد، و می تواند به طور خودکار شناسایی و تشخیص اهداف و حملات دقیق، هر چند آن طور مداوم نمی تواند مسیر اهداف.

آلیاژ تنگستن پرتابه حساسیت ترمینال یک نوع از بمب خوشه ای خاص پیش بینی شده توسط یک هواپیما یا توپخانه است. این هیچ سیستم هدایت، پس از آن می توانید به طور خودکار به هدف پیگیری به عنوان موشک های نور مرئی، نور مادون قرمز و یا موج میلیمتری هدایت می شود. اما، به عنوان مهمات ضد زره، آن است که مزایای استفاده از فاصله حمله طولانی، میزان ضربه بالاتر از گلوله های توپ معمولی و هزینه پایین تر از موشک. بنابراین، آن را چشم انداز کاربرد وسیع در مبارزه با اهداف D بیش AR.

آلیاژ تنگستن حساس به ترمینال پرتابه یک نوع از سنجش از آغاز ابزار مهمات خوشه ای است. با افزایش برد عملیاتی، بازده آسیب پرتابه حساس به ترمینال بر این اساس افزایش یافته بود، اما زمانی که فاصله بیش از یک محدوده خاص، آن را قطره خیلی. نتایج می تواند برخی از مراجع مفید برای طراحی کلی ارائه و روش مهندسی سیستم باید به توزیع ضریب، که دوره توسعه و بودجه صرفه جویی در اقتباس شده است.

tungsten alloy terminal sensitivity projectile tungsten alloy terminal sensitivity projectile

تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد برای ترمینال حساسیت پرتابه

پرتابه حساس به ترمینال نیز پرتابه سنسور منفجر نامیده می شود. پوسته هوشمند می تواند اهداف را کشف و به نوبه خود کلاهک به سمت آنها را زمانی که آن را منفجر.

میله تنگستن آلیاژ سنبه کاری را می توان در ترمینال حساسیت پرتابه استفاده می شود، به عنوان آن است که مزایای به عنوان دم:
گسترده در دفاع استفاده می شود
مورد استفاده درجه بالا از فن آوری برای تولید
تنگستن پیچیده به عنوان یک ماده خام مورد استفاده
مقاومت در برابر خوردگی
مقاومت در برابر دمای بالا
شکل پذیری عالی
استحکام کششی نهایی

سنبه کاری تا حد زیادی استحکام کششی نهایی آلیاژ تنگستن میله افزایش می دهد. استحکام کششی نهایی میله تنگستن آلیاژ به طور منظم 1050 مگاپاسکال است. با این حال، پس از سنبه کاری از استحکام کششی نهایی می 1250 مگاپاسکال دقیقه برسد، ما حتی می توانید کنترل آلیاژ تنگستن میله سنبه کاری نظامی در 1450 مگاپاسکال.

پردازش اصلی تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد: 1). مخلوط کردن 2). فشار 3). پخت 4). حرارت درمانی 5). سنبه کاری 6). ماشینکاری

عملیات حرارتی مکرر و سنبه کاری است نیاز حداقل چند بار انجام می شود. در این راه، آلیاژ تنگستن میله سنبه کاری را می توان در مقاومت کششی نیز بهبود یافته است کاهش ازدیاد طول و ضربه سختی.

tungsten medium caliber core tungsten medium caliber core

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد آلیاژ تنگستن میله سنبه کاری برای پرتابه حساس ترمینال، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved