ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن وزنه

تنگستن وزنه

نگستن وزنه ورزشی

به علت چگالی بالا اما حجم کوچک، نقطه ذوب بالا، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، به خوبی ماشینکاری، غیر سمی و سازگار با محیط زیست، مقاومت به ضربه بالا و کرک مقاومت، تنگستن وزنه تبدیل بیش و بیش محبوب مورد استفاده برای رشته های ورزشی مانند:

گستن آلیاژ مکعب

از آنجا که فلزات سنگین تنگستن سخت به ماشین می شود است، شایع روند حرکت دوری نمی تواند نگستن فلزات سنگین کامل.ولیفلزی قالب تزریق (MIM) یک فرایند تولید ایده آل برای ساخت نگستن مکعب آلیاژ است. MIM مناسب است برای تولید فلز و جزء سرامیک با اموال ساختار پیچیده و سه بعدی، تراکم بالا، استحکام بالا، دقت بالا، و غیره. کوچکتر، بیش دقیق، بیش پیچیده، MIM دارند بیش مزیت، چگالی می آید 95 ٪ -98٪. چگالی بالا از نگستن وزن تعادل این امکان را به میزان قابل توجهی اندازه فیزیکی اجزای کاهش می دهد. این به نوبه خود، می دهد به نفع کنترل بیشتری از توزیع وزن و حساسیت مکانیسم کنترل افزایش می دهد. که در آن یک توده بزرگ باید در یک منطقه محدود قرار دارد، نگستن آلیاژ هستند که مواد ایده آل برای ایجاد وزنه نگستن.
tungsten-alloy-cube tungsten-alloy-cube

نگستن آلیاژ وزن ماهیگیری

وزن ماهیگیری نیز وسایل ماهیگیری نامیده می شود و می تواند در هر دو آب شیرین و آب شور استفاده می شود. تنها تفاوت وزن استفاده می شود، و مهم است که تا مطمئن شوید، نگستن وزنه را به آب غرق خواهد شد به اندازه کافی سریع است. به طور کلی، سعی کنید به اتخاذ سبک وزن جست و خیز کردن در صورت امکان، به دلیل سبک ترین جست و خیز کردن ماهیگیری به شما اجازه احساس پایین و هر گونه تماس پوشش آن. در آب زلال و شفاف، وزن سبک تر اعم از 1/8 اونس به 1/4 اونس باید با خط نور برای بیش موثر و نخ ریسی ترکیب مقابله نیز لازم است. برای آب تیره یا عمیق، آن را برای بیش پوشش متراکم و وسایل سنگین تر نیاز در مورد 3/8 به 5/8 اونس، و می تواند در مقابله با خط سنگین صید. در مورد روز باد می وزد، آن را سخت برای حفظ ارتباط با آن از ماهیگیری برای تشخیص حملات، در حالی که محصول خواهد بود که نه مشکل اگر ضربه تعظیم در خط خود و رفتن به یک وزنه قلاب ماهیگیری سنگین تر است.
نگستن_alloy_bullet_color_fishing_weights fishing-jigs

وزن نگستن آلیاژ تنیس.

تنیس اعتصاب توپ و به دنبال دستیابی به کنترل آنجا که ممکن است با بزرگترین نیروی اعمال شده به توپ. این اتفاق می افتد زمانی که توپ در یک موقعیت در رشته های شناخته شده به عنوان نقطه شیرین منطقه مرکزی رشته است که بدتر میشه. بدون دو بازیکن نوسانات یکسان و در نتیجه دو بازیکن مختلف ممکن است کمی تاب با سر و صدا همان متفاوت است. علاوه بر این، از آنجا که وزن راکت تنیس و ساختار کلی ثابت است پس از آن ساخته شده است. تنها راه برای رسیدن به یک توافق است برای به دست آوردن یک راکت جدید با وزن های مختلف و یا توزیع وزن. آن، با این حال، به نفع اگر وزن می تواند به راحتی در نقاط انتخاب شده از راکت که یک بازیکن بهبود نوسان کلی اضافه شده است. وزن انتخاب شده می تواند برای نه تنها باعث افزایش وزن سر برای بیش قدرتمند خدمت می کنند، بلکه برای تصحیح عدم تعادل در نوسان بازیکن است. نگستن وزنه مواد مطلوب ترین در آن است.
نگستن_alloy_bullet_color_fishing_weights fishing-jigs

وزن نگستن آلیاژ گلف

بدنه اصلی سر باشگاه از چگالی کم، آلیاژ سبک و سخت ساخته شده، اما نگستن وزنه برای افزایش وزن سر و تعادل نوسان مورد نیاز است. نگستن اسلات وزنه در شکل شیار طولانی و یا اسلات حلقه است، آن است که به سمت پایین یا مرکز یا حاشیه سر باشگاه بدن اصلی درگیر. این است که به اسلات وزنه نگستن قرار داده، و بخشی گردن در یک طرف از بالای بدنه اصلی سر باشگاه های جوش داده شده سر باشگاه گلف به را تشکیل می دهند. وزن گلف با جاذبه ها مختلف را می توان با تغییر موقعیت جوشکاری اسلات وزنه بر روی بدنه اصلی سر باشگاه ساخته شده است، به طوری که هر گلف باز را می توان با باشگاه گلف مختلف همسان.
نگستن_alloy_bullet_color_fishing_weights fishing-jigs

وزن نگستن آلیاژ اسکی

نگستن وزن تعادل اسکی مربوط به بخش فن آوری چوب اسکی و لوازم جانبی مرتبط که اجازه می دهد تا عملکرد مطلوب در تمامی رشته های ورزشی از سراشیبی اسکی به دست آورد. بیش خصوص، محصول مربوط به یک مونتاژ شامل اسکی، اسکی بوت و اتصالات مرتبط که در آن یک یا بیش وزن اندازه متغیر بر روی اسکی به منظور دستیابی به تعادل بهتری از اسکی خود و کاهش ارتعاشات نصب شده بخش های مختلف آن ناشی از این واقعیت است که تنش فشار وارد بر منطقه از تحمل تماس از اسکی با تغییر برف به طور مستمر و بسیار سریع با توجه به شدت و نقطه نرم افزار.
ski-balance-weight tungsten-alloy-counterweight

وزنه تعادل تنگستن برای حمل و نقل

همانطور که همه ما می دانیم، در کشتی مدرن بزرگتر، دلسرد شدن از آن ساخته شده و یا پر شده با مواد با چگالی بالا، مانند سرب. با این حال، سرب است محیط زیست دوستانه نیست، بنابراین داشتن به چگالی بالا و غیر سمی، نگستن آلیاژ سنگین است به طور فزاینده در وزنه قایق بادبانی، هواپیما، ماشین و غیره به تصویب رسید. با قرار دادن نگستن وزنه عنوان کم که ممکن (که اغلب در یک لامپ بزرگ در پایین دلسرد شدن) حداکثر لحظه ای پا ایستادن را می توان از جرم داده شده استخراج شده است. اشکال سنتی بالاست انجام در داخل بدنه سنگ و یا شن و ماسه بود.
yatch_counterweight yatch_counterweight01

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن وزنه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved