ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن و اورانیوم ضعیف شده کاربردهای نظامی

تنگستن و اورانیوم ضعیف شده کاربردهای نظامی

تنگستن کامل فلزی برای گلوله و موشک

تنگستن, در کاربردهای نظامی است، در گلوله استفاده می شود، به عنوان عامل سخت به تولید زره نفوذ rounds.It است که عمدتا برای تولید استفاده می شود پر سر و صدا زره گلوله در صنعت سلاح.

از طریق پودر تکنولوژی قبل از درمان و بزرگ کمک تکنولوژی تغییر شکل به پالایش غلات، به منظور بهبود و دوام و نفوذ قدرت از آلیاژ تنگستن.

گلوله ضد زره که در تانک اصلی میدان نبرد چین 125 Ⅱ نوع از W-نیکل، آهن، ساخته شده با تراکم متغیر مطبوعات پخت، عملکرد متوسط می تواند استحکام کششی 1200 مگاپاسکال، ازدیاد طول از بیش از 15٪، شاخص های تاکتیکی و فنی 2000 متر همگن رسیدن از تجزیه 600 میلیمتر زره فولادی به ضخامت. در حال حاضر، آلیاژهای تنگستن به طور گسترده ای در بزرگ نسبت ضد زره در تانک نبرد اصلی، کوچک و متوسط کالیبر ضد هوایی نفوذ و با سرعت بالا ضد سوراخ کردن مواد، که باعث می شود این نوع ضد زره با بیش تجزیه قدرتمند استفاده می شود.

tungsten-HA-penetrator

اورانیوم ضعیف شده

اورانیوم ضعیف شده بسیار متراکم است. در 19،050 کیلوگرم / متر مکعب، آن است که 1.67 برابر چگالی سرب، فقط کمی کمتر متراکم از تنگستن و طلا، و 84٪ چگالی اوسمیوم و یا ایریدیوم.، A DU پرتابه از جرم داده شده دارای قطر کوچکتر از یک پرتابه سرب معادل با کشیدن آیرودینامیکی کمتر و نفوذ عمیق تر به دلیل فشار بالاتر در نقطه ضربه. DU پرتابه مهمات اغلب ذاتا آتش زا از آنجا که اورانیوم قابل اشتعال است.

ترین استفاده نظامی از اورانیوم ضعیف شده به عنوان مهمات کالیبر 30 میلی متر است، در درجه اول 30 میلی متر PGU-14 / B ضد زره دور آتش زا از GAU-8 آونجر توپ از A-10 تاندربولت دوم استفاده شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده است. 25 میلی متر دور DU در اسلحه M242 نصب شده بر روی بردلی مبارزه با خودرو ارتش ایالات متحده و سپاه تفنگداران دریایی LAV-25 استفاده شده است.

در ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی با استفاده از DU در 25 میلی متر PGU-20 دور شلیک شده توسط GAU-12 اکولایزر توپ از AV-8B هاریر، و همچنین در 20 میلی متر M197 تفنگ نصب شده بر روی AH-1 کبرا بالگردهای. یکی دیگر از استفاده از اورانیوم ضعیف شده در نفوذ انرژی جنبشی است، جنبشی دور نفوذ انرژی طولانی، نفوذ نسبتا نازک احاطه شده توسط یک کفش چوبی دور تشکیل شده است. Staballoys آلیاژهای فلزی اورانیوم رقیق شده با نسبت بسیار کمی از دیگر فلزات، معمولا تیتانیوم و یا مولیبدن است. یکی فرمول دارای یک ترکیب از 99.25٪ است که توسط جمعی از اورانیوم ضعیف شده و 0.75٪ است که توسط جمعی از تیتانیوم.

tungsten medium caliber core

 

DU است همیشه یک خطر سمی، و آن را به شما از کلیه و نارسایی کبد طولانی قبل از تابش می کند هر چیزی را بکشند، اما شما رو به مصرف گرد و غبار برای این اتفاق می افتد. البته که منجر همه مهمات شده است شلیک برای 500 سال است از مسائل بسیار سمی بیش از حد آن را دوست ندارد این چیزی است بسیار جدید و یا آن را می سازد هیچ حس در تمام برای استفاده از سلاح های DU به باعث هر افزایش ناگهانی در مرگ و میر ناشی از جنگ و نواقص مادرزادی.

تنگستن چین می تواند تنگستن آلیاژ گلوله و موشک با خصوصیات زیر ارائه می دهیم:

سختی بالا 40 HRC دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 28 HRC)
عالی استحکام کششی نهایی 1050 مگاپاسکال دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 900 مگاپاسکال)
غیر سمی به محیط زیست (نسبت به هسته اورانیوم ضعیف شده)
ماشینکاری برتر

 

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد گلوله تنگستن و موشکی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved