ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن وزن برای ورزش

آلیاژ تنگستن برای ورزش

تنگستن آلیاژ ورزشی وزنه تعادل

fishing-jigs
به علت چگالی بالا و حجم کوچک، نقطه ذوب بالا، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، به خوبی ماشینکاری، دوستی غیر سمی و زیست محیطی، مقاومت به ضربه بالا و کرک مقاومت، ورزش آلیاژ تنگستن وزنه تعادل بیشتر و بیشتر محبوب است

تنگستن آلیاژ ورزشی برای دارت (دارت)

"خرید یک (جدید) دارت ما به معنای گرفتن در هر بشکه دارت جدید است. امروزه تقریبا در هر بشکه شکل ممکن در دسترس هستند، با یک انتخاب گسترده ای از کنگره دار کردن و یا حلقه بر روی سطح برای گرفتن دست و راحت و امن است.
به دلیل مشکلات فنی با تولید، 100٪ بشکه تنگستن دارت در دسترس نیست. همه دارت تنگستن شما می توانید خرید در واقع ساخته شده از آلیاژ تنگستن، با نیکل-آهن-تنگستن که یکی از شایع ترین هستند. از آنجا که آلیاژ تنگستن در حال حاضر مواد اصلی برای دارت حرفه ای ما می توانیم دارت به عنوان ورزش آلیاژ تنگستن طبقه بندی.

soft-tip-tungsten-barrel steel-tip-tungsten-barrel tungsten_alloy_bullet_color_fishing_weights

تنگستن آلیاژ وزن ماهیگیری

آلیاژ تنگستن خانواده ورزش در حال حاضر نیز از ماهیگیری تشکیل شده است. وزن ماهیگیری تنگستن آلیاژ و وسایل برای ورزش آلیاژ تنگستن را می توان در هر دو آب شیرین و آب شور مورد استفاده به عنوان یک قاعده کلی، اغلب سبک وزن جست و خیز کردن در صورت امکان اتخاذ، به دلیل سبک ترین جست و خیز کردن ماهیگیری به شما اجازه احساس پایین و هر آن را پوشش تماس با ما. در آب زلال و شفاف، وزن سبک تر اعم از 1/8 اونس به 1/4 اونس باید با خط نور برای موثر تر و ریسندگی ترکیب مقابله نیز لازم است. برای تیره یا عمیق آب، پوشش متراکم تر و سنگین تر وسایل مورد 3/8 به 5/8 اونس مورد نیاز، و می تواند در ریخته گری طعمه تنومند مقابله با خط سنگین صید. در مورد روز باد می وزد، آن را سخت برای حفظ ارتباط با وزن آلیاژ تنگستن ماهیگیری برای تشخیص حملات، در حالی که از آن خواهد شد مشکل نیست اگر ضربه تعظیم در خط خود و رفتن به یک وزنه قلاب ماهیگیری سنگین تر است.

تنگستن آلیاژ تنیس وزنه تعادل

تنیس اعتصاب توپ و به دنبال دستیابی به کنترل آنجا که ممکن است با بزرگترین نیروی اعمال شده به توپ. این اتفاق می افتد زمانی که توپ در یک موقعیت در رشته های شناخته شده به عنوان نقطه شیرین منطقه مرکزی رشته است که بدتر میشه. بازیکن تلاش برای ضربه زدن به توپ مستقیما با مخالف سر راکت به جهت پرواز از توپ. بدون دو بازیکن نوسانات یکسان و در نتیجه دو بازیکن مختلف ممکن است کمی تاب با سر و صدا همان متفاوت است. علاوه بر این، از آنجا که راکت تنیس وزن و ساختار کلی ثابت است پس از آن ساخته شده است؛ تنها راه برای رسیدن به یک توافق است برای به دست آوردن یک راکت داشتن وزن های مختلف و یا توزیع وزن. تنگستن محصولات آلیاژ ورزشی اجازه می دهد تا وزن را به راحتی در نقاط انتخاب شده از راکت که یک بازیکن بهبود نوسان کلی اضافه شده است. وزن انتخاب شده استفاده می شود برای افزایش وزن سر برای قوی تر خدمت می کنند، بلکه برای تصحیح عدم تعادل در نوسان بازیکن. تنگستن مواد آلیاژ ورزشی از بهترین مواد ممکن است در این مورد است....

تنگستن آلیاژ وزن گلف

گلف تنها به تازگی یکی از ورزش آلیاژ تنگستن شد. باشگاه گلف شامل بدنه اصلی سر باشگاه است که از چگالی کم ساخته شده است، بسیار سبک وزن و آلیاژ و سخت، یک اسلات وزنه تعادل، یک قسمت گردن. وزنه تعادل تنگستن آلیاژ در شیار وزنه است که به عنوان حافظه طولانی و یا اسلات حلقه ای شکل قرار داده است. می توان آن را در پایین، وسط و یا در حاشیه بدنه اصلی سر باشگاه قرار گرفته است. محصولات آلیاژ تنگستن ورزشی می توان به یک سنگ بیشتر از اسلات وزنه وارد می شود. بخش گردن در یک طرف از بالای بدنه اصلی سر باشگاه های جوش داده شده سر باشگاه گلف به را تشکیل می دهند. تعادل باشگاه گلف می توان با اضافه کردن وزنه با جاذبه ها مختلف و یا با تغییر وضعیت و موقعیت جوش اسلات وزنه بر روی بدنه اصلی سر باشگاه دستکاری شده است. هر باشگاه گلف می توانید از تنظیم به ماخ نیازهای گلف باز باشد.

tungsten_alloy_bullet_color_fishing_weights fishing-jigs tungsten-alloy-counterweight fishing-jigs

تنگستن آلیاژ وزن اسکی

تنگستن وزن تعادل اسکی یک نوع از محصولات تنگستن آلیاژ و مربوط به بخش های فن آوری از چوب اسکی و لوازم جانبی مرتبط که اجازه می دهد تا عملکرد مطلوب در همه رشته های اسکی به دست آورد. بیشتر به خصوص، محصول مربوط به یک مونتاژ شامل اسکی، بوت اسکی و اتصالات مرتبط. یک یا چند وزن اندازه متغیر بر روی اسکی به منظور دستیابی به تعادل بهتری از اسکی خود و کاهش ارتعاشات از بخش های مختلف آن ناشی از تنش فشار وارد بر منطقه از تماس با یاطاقان ¬ از اسکی با برف روب .

tungsten_alloy_bullet_color_fishing_weights ski-balance-weight Hand-Weights-for-Joggers- Hand-Weights-for-Joggers-02

در حال اجرا عمدتا تقویت بدن پایین تر، بسیاری از جاگر و دونده تصمیم به پوشیدن وزن اضافی در ساعد خود را در فرم از مچبند و یا در دست خود را در فرم از دستکش. همچنین، معمول است به استفاده از وزن مچ پا گروههای موسیقی در حالی که ورزش. وزن دیگر در اشکال مختلف، مانند وزن دست دمبل نوع نیز به طور گسترده استفاده می شود. با بیش از 20 سال تجربه، تنگستن چین می تواند به شما مقدار زیادی و بیشتر در مورد وزن آموزش می دهند. ما ارائه می دهیم تنگستن وزن آلیاژ های ورزشی در فرم ها و شکل های مختلف. امن، متراکم، غیر سمی و به راحتی machinable. آلیاژ تنگستن مواد است اگر شما به دنبال بهترین وزن به نسبت حجم.

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن محصولات ورزشی، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved