ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن زره تاریخچه پر سر و صدا

تنگستن زره تاریخچه پر سر و صدا

جنگ جهانی اول عصر

نگستن Armor Piercing
تنگستن زره پر سر و صدا
تنگستن زره پر سر و صدا پوسته برای اسلحه مخزن، اگر چه بسیاری از نیروهای این دوره استفاده می شود، شد توسط انگلیسی ها استفاده نمی شود. تنها پرتابه APHE بریتانیا آن AP، MK1 برای 2 PDR تفنگ ضد تانک بود و این کاهش یافته بود به عنوان محصول مشخص شد که فیوز تمایل به جدا شدن از بدن در طول نفوذ. حتی زمانی که فیوز از هم جدا نبودند و سیستم به درستی عمل، آسیب به داخل کشور از شات جامد کمی متفاوت بود، و به همین ترتیب به زمان بیشتر و هزینه های تولید یک نسخه پوسته تضمین نمی کند. APHE پرتابه از این دوره استفاده می شود با یک بار شارژ سرشار از حدود 1-3٪ از وزن پرتابه کامل، پر کردن منفجر توسط نصب شده در عقب فیوز تاخیر. مواد منفجره مورد استفاده در پرتابه APHE باید بسیار غیر حساس به شوک برای جلوگیری از انفجار نارس. نیروهای آمریکایی به طور معمول D مواد منفجره، در غیر این صورت به عنوان دزدان دریایی آمونیوم شناخته شده است، برای این منظور استفاده می شود. دیگر نیروهای مبارز دوره مواد منفجره های مختلف، مناسب حساس (که معمولا با استفاده از واکس مخلوط با مواد منفجره) استفاده می شود.

شات و پوسته قبل و در طول جنگ جهانی اول به طور کلی از کروم ویژه فولاد (ضد زنگ) که در گلدان ذوب شد ریخته شد استفاده می شود. آنها را به شکل پس از آن ساختگی است و سپس به طور کامل حرارت، هسته بی حوصله در عقب و بیرونی در یک ماشین تراش تبدیل شده است. پرتابه به شیوه ای مشابه به دیگران در بالا توضیح پایان رسید. نهایی، یا معتدل درمان، به بدن پرتابه که به سختی مورد نیاز / پروفایل چقرمگی (سخت شدن دیفرانسیل)، محرمانه محافظت می شد.

حفره عقب این پرتابه قادر به دریافت یک شارژ ترکیدن کوچک در حدود 2٪ از وزن پرتابه کامل شد. زمانی که این استفاده می شود، پرتابه یک محصول، یک شات تنگستن پر سر و صدا زره نامیده می شود. پر کردن او از محصول، آیا ذوب شده یا unfused، تمایل به منفجر شدن در قابل توجه زره در بیش از توانایی خود را به سوراخ.

جنگ جهانی دوم

نگستن Armor Piercing
تنگستن زره پر سر و صدا
در طول جنگ جهانی دوم، پرتابه استفاده فولادهای بسیار آلیاژ حاوی نیکل-کروم-مولیبدن، اگر چه در آلمان، این تا به حال به یک آلیاژ مبتنی بر سیلیکون منگنز کروم تغییر زمانی که کسانی که نمرات یافت. آلیاژ دوم، هر چند قادر به به همان سطح سخت می شود، شکننده تر بود و تمایل به خرد در قابل توجه زره بسیار شیب بود. شات در هم شکسته کاهش نفوذ، و یا منجر به شکست نفوذ کل. برای تنگستن پر سر و صدا زره با قدرت انفجاری بالا (APHE) پرتابه، این می تواند در انفجار پیش از موعد پر کردن HE شود. روش های بسیار پیشرفته و دقیق متفاوت سخت پرتابه در این دوره بخصوص در صنعت تسلیحاتی آلمان توسعه داده شد. پرتابه نتیجه به تدریج از سختی بالا (چقرمگی کم) در سر تا چقرمگی بالا (سختی کم) در عقب را تغییر دهید و بسیار کمتر احتمال دارد به شکست در اثر بودند.

دریایی انگلیس 15 اینچ دربسته تنگستن زره پر سر و صدا شل، 1943"ضد زره دربسته (APC) و ضد زره دربسته بالستیک دربسته (APCBC).

اوایل جنگ جهانی دوم دوران کلاهک پرتابه AP اخراج از اسلحه سرعت بالا قادر به نفوذ در حدود دو برابر کالیبر خود را در محدوده نزدیک (100 متر) بود. در محدوده دیگر (500-1،000 متر)، این 1.5-1.1 کالیبر کاهش یافته است با توجه به شکل های بالستیک ضعیف و کشیدن بالاتر از کوچکتر قطر پرتابه در اوایل. بعد از آن در جنگ، APCBC در دامنه نزدیک (100 متر) از کالیبر بزرگ، اسلحه سرعت بالا (75-128 میلی متر) اخراج قادر به نفوذ به ضخامت بسیار بیشتر از زره پوش در رابطه با کالیبر خود (2.5 بار) و همچنین ضخامت بیشتر (2-1.75 بار) در محدوده دیگر (1،500-2،000 متر) است.

درن و روز

تنگستن زره پر سر و صدا شات

تنگستن زره پر سر و صدا شات برای توپ تمایل به ترکیب برخی از قابلیت های آتش زا با زره نفوذ. ترکیب آتش زا به طور معمول بین کلاه و نافذ بینی، در یک توخالی در عقب، و یا ترکیبی از هر دو موجود است. اگر پرتابه همچنین با استفاده از یک ردیاب، حفره عقب است که اغلب استفاده به خانه ترکیب ردیاب. برای پرتابه بزرگتر کالیبر، ردیاب ممکن است به جای در یک فرمت از پلاگین آب بندی عقب موجود است. اختصارات رایج جامد (غیر کامپوزیت / هاردکور) شات توپ شلیک می شود. AP، AP-T، API و API-T؛ که در آن T مخفف ردیاب و من برای آتش زا.

تنگستن غرق زره پر سر و صدا

تنگستن پر سر و صدا زره پوسته به شکل کلاسیک در اسلحه های مدرن مشترک، هر چند آنها ممکن است در بزرگتر (40-57 میلی متر) سلاح پیدا شده است، به ویژه آن از تبار روسی یا دوران شوروی است. اسلحه های مدرن به جای (SAPHE) پوسته نیمه ضد زره با قدرت انفجاری بالا، که قابلیت کمتر ضد زره، اما ضد مواد / پرسنل اثرات به مراتب بیشتر به آتش کشیدند. پرتابه SAPHE مدرن هنوز هم یک کلاه بالستیک دارند. سخت بدن و پایه فیوز، اما تمایل دارند که جنس بدنه دور نازک تر و محتوای مواد منفجره عالی (4/15٪). اختصارات رایج برای AP و SAP پوسته مدرن: HEI (BF)، SAFE، سوفی و SAPHEI-T.

اکثر سیستم های حفاظت فعال مدرن (APS) بعید است که قادر به شکست کامل کالیبر دور AP شلیک از تانک های کالیبر بزرگ است. از APS می توانید دو پرتابه ضد زره متداول و مورد استفاده شکست امروز: گرما و APFSDS. شکست پرتابه گرما است از طریق آسیب / انفجار پر کردن و یا آسیب به بوش مسئول شکل و / یا ترکیب انجام شده، و شکست از پرتابه APFSDS است با ایجاد انحراف / زمین و / یا شکستن میله انجام می شود. با توجه به جرم AP شات / پوسته بالا، استحکام، طول کلی کوتاه، و ضخامت بدن، تنگستن پر سر و صدا زره به سختی توسط روش شکست کار گرفته شده توسط سیستم APS (کلاهک تکه تکه شدن و یا صفحات بینی) است.

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد سوراخ کردن زره تنگستن پوسته، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا از طریق تلفن:00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved