ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن فین تثبیت انرژی جنبشی پوش مهمات

تنگستن فین تثبیت انرژی جنبشی پوش مهمات

تنگستن فین است تثبیت انرژی جنبشی پوش مهمات؟

نفوذ انرژی جنبشی، که آن هم به عنوان یک سلاح KE شناخته شده است، یک نوع از مهمات، مانند یک گلوله است. پر سر و صدا زره باله تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی دور کالیبر متوسط متشکل از یک باله تثبیت طولانی میله نفوذ جامد. فین تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی کشنده ترین مهمات انرژی جنبشی است، قادر به از بین بردن تمام زره تانک شناخته شده تا به محدوده عکسبرداری مستقیم. اورانیوم ضعیف شده (DU) سلاح ها در حدود 20 کشور در سراسر جهان حفظ، در درجه اول به عنوان سلاح انرژی جنبشی، به دلیل آن را به ارمغان می آورد خطرات بسیار زیادی را برای محیط زیست است. این مطالعه نشان این است که یک نوع از مواد جدید مربوط به تنگستن برای مهمات با خواص بالای آن برجسته است وجود دارد، آن را به یک انرژی جنبشی مبتنی بر تنگستن زره پوش، که اعتراض سیاسی و زیست محیطی همان را نه به عنوان DU دور است.

چرا تنگستن فین تثبیت انرژی جنبشی پوش مهمات؟

در حالی که DU انجام بد به محیط زیست، سایر مواد نفوذ مانند آلیاژ عمدتا مختلف تنگستن، یک چگالی مقایسه با DU. دلیل که DU نظر گرفته می شود به عنوان موثر به عنوان یک ماده ضد زره پوش است که در آن ترکیبی از استحکام بالا و تراکم با یک نوع از تغییر شکل در اثر. با این حال، تنگستن مواد برای باله تنگستن تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی دارای چگالی بسیار بالاتر است که از 17.0 ~ 18.5g / cm3 است با شدت گرفتن. بیشتر، محتوای تنگستن می شود محبوب ترین در 93٪ W. مواد پوش تنها یکی از متغیرهای بسیاری که تعیین اثربخشی یک دور انرژی جنبشی است. اگر چه به نظر می رسد DU مواد موثر ترین، برخی مواد دیگر مانند تنگستن دارای یک ماشینکاری بهتر، که بسیار ساده تر ماشین از مواد دیگر است. همچنین در اسناد دولتی از ایالات کاربر DU، آنها در حال بحث تغییرات به DU، با توجه به بهبود بیشتر در عملکرد باله تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی است.

بنابراین، خواص بالا تنگستن باله تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی به شدت برای این مورد به عنوان مزایای زیر مورد نیاز:

سختی بالا 40 HRC دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 28 HRC)
عالی استحکام کششی نهایی 1050 مگاپاسکال دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 900 مگاپاسکال)
غیر سمی به محیط زیست (نسبت به هسته)
ماشینکاری برتر

فرایند تولید عمده تنگستن فین تثبیت انرژی جنبشی پوش مهمات

یک نوع جدید از تنگستن که در نفوذ مسیرهای متالورژی پودر استفاده شده است توسط بیش و بیش کشورها برای دفاع ملی خود استقبال کرد. ماتریس اصلی برخی از انواع پودر تنگستن مخلوط اضافه شده است با برخی از پودر فلز دیگر مانند است و همچنین نیاز به همراه با برخی از پودر فلزات دیگر مانند آهن، مس، کبالت، نیکل، و غیره پودر ذهنی دیگر کار حیطه به عنوان مخلوط شود چسب به مطمئن شوید که پودر مخلوط به طور مساوی. پس از مخلوط کردن به همان اندازه، سپس مخلوط می شود حرکت به روند فشار، آن را به میله، آجر، بشقاب، حلقه لوله، و غیره سپس مخلوط خواهد شد را به فرایند پخت در دمای بالا حداقل 1400 درجه نقل مکان کرد. سپس مراحل زیر را به عنوان عملیات حرارتی، سنبه کاری و فولاد، و غیره همه برای مطمئن شوید که قسمت تنگستن با خواص واجد شرایط، مانند سختی، ازدیاد طول، و غیره هستند

 tungsten fin stabilized kinetic energy penetrator ammunition tungsten fin stabilized kinetic energy penetrator ammunition

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد باله تثبیت جنبشی مهمات ضد زره پوش انرژی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved