ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن کوچک کالیبر هسته

تنگستن کوچک کالیبر هسته

چرا تنگستن کالیبر کوچک هسته است؟

لیاژ تنگستن، تنگستن برای هم کوتاه نامیده می شود، به عنوان یک هسته کالیبر کوچک بدون سرب جدید برای دفاع ملی استفاده می شود. هسته کالیبر کوچک با شدت گرفتن از 9mm به 0.50 کالیبر 5.56mm و از جمله، 7.62mm، 9MM، 0.38 و 0.45 کالیبر، و غیره، می توان با مخلوط تنگستن با تکنیک های مشابه مورد استفاده برای ساخت و ساز از گلوله سرب حاوی اما بدون هیچ سم تولید به محیط زیست است. این فقط به عنوان کشنده به عنوان هسته اصلی استاندارد 5.56mm و بدون آسیب رساندن به محیط زیست است. روز پایان دادن به استفاده از مواد سازگار با محیط زیست خطرناک در هسته کالیبر کوچک برای همه مهمات در حال آمدن است.

علاوه بر این، به عنوان یک فلز با چگالی بالا، تنگستن با چسب مانند نیکل، آهن، مس، کبالت، و غیره برای تولید قطعات با چگالی کنترل و خواص مکانیکی مخلوط می شوند. مخلوط پودر فلز مانند تنگستن هسته کالیبر کوچک است که به سادگی، سرد فشرده برای تولید یک ماده با چگالی بالا با خواص برتر، به عنوان مثال سختی بالا، استحکام کششی نهایی خوب، ازدیاد طول بسیار عالی، و غیره

فرایند تولید عمده تنگستن کوچک کالیبر هسته

تنگستن هسته کالیبر کوچک توسط روش متالورژی پودر با برخی از فرایند پیچیده تولید می شوند. فرایند تولید اصلی این است که مخلوط کردن، د، اپیلاسیون، فشار دادن، پخت، ماشین، و سپس حرکت به سطح کنترل اگر نیاز وجود دارد، مانند آبکاری، حکاکی، و غیره عملیات حرارتی است بسیار ضروری برای دستیابی به خواص مناسب برای تنگستن کوچک هسته ای کالیبر، کشیدگی می شود که روند بهبود یافته است.

فرآیندهای ترکیبی از به هم پیوسته مکانیکی و "سرد جوشکاری" باند فلزات با هم، و می تواند متنوع برای کنترل خواص هسته غیر بخوره. تنگستن هسته کالیبر کوچک می توانید به طور مستقیم فشار به شکل، و یا هسته را می توان تولید که می تواند به پرتابه، با یا بدون ژاکت swaged. بنابراین سنبه کاری یکی دیگر از فرایند مهم برای رسیدن به یک سختی بالاتر حداقل 40 HRC است، در عین حال، استحکام کششی نهایی را می توان همچنین به حداقل 1050 مگاپاسکال افزایش یافته است. از خواص بالاتر مورد نیاز است، برخی از فرایندهای می تنظیم شود.

tungsten small caliber core manufacture processes tungsten small caliber core manufacture processes

تنگستن کالیبر کوچک هسته خواص:

روش متالورژی پودر دارای پتانسیل نه تنها به تولید چگالی بالا، هسته غیر سمی با کیفیت که یک جایگزین مستقیم برای منجر شود، بلکه به انقلابی بسیاری از جنبه های طراحی هسته و عملکرد. تنگستن سفارشی هسته کالیبر کوچک به گرمی با خواص بالا استقبال شرح زیر است:

سختی بالا 40 HRC دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 28 HRC)
عالی استحکام کششی نهایی 1050 مگاپاسکال دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 900 مگاپاسکال)
غیر سمی به محیط زیست
ماشینکاری برتر

tungsten small caliber core tungsten small caliber core tungsten small caliber core

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد تنگستن هسته کالیبر کوچک، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.comو یا تماس: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved