ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>لوله زره پر سر و صدا برای نظامی

لوله زره پر سر و صدا برای نظامی

نگستن alloy armor piercing bullets

معرفی گلوله نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا

نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا گلوله با تکیه بر انرژی جنبشی پرتابه، نفوذ زره و هدف از بین می برد. مشخصه آن سرعت بالا، طولانی هدف قرار دادن فاصله و accuracy.It خوب استفاده می شود برای مخازن قطع عضو، اسلحه خود رو، AR بیش D وسایل نقلیه، کشتی، هواپیما، و یا هر بیش AR D هدف دیگر است.
نگستن پر سر و صدا آلیاژ زره پوسته یک نوع از مهمات طراحی به منظور نفوذ به زره و منفجر شده است. آنها به طور کلی در برابر زره بدن، زره خودرو، مخازن، مخازن و دیگر دفاع بسته به کالیبر سلاح گرم استفاده می شود.
پوسته گلوله برای این منظور طراحی یک مورد تا حد زیادی تقویت با یک بینی خاص سخت و شکل و با یک بار شارژ ترکیدن بسیار کوچکتر است. برخی کوچکتر کالیبر نگستن پر سر و صدا آلیاژ زره پوسته یک پر کردن بی اثر، و یا اتهام آتش زا در محل از اتهام سرشار او.

تصاویر از گلوله نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا

نگستن alloy armor piercing bullets نگستن alloy armor piercing bullets نگستن alloy armor piercing bullets نگستن alloy armor piercing bullets
model of Temperature distribution model of Temperature distribution model of Velocity distribution model of Velocity distribution
Model 1:0°

Model 2:4°

Model 1:4°

Model 2:0°

نظریه گلوله نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا

نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا گلوله معروف برای توانایی خود را برای نفوذ target.It بیشتر است، زیرا انرژی جنبشی بزرگ و استحکام کششی بالا خود را بر روی هدف متمرکز می باشد. گلوله ها از چگالی بالا نگستن آلیاژ است که بسیار سخت تر نسبت ترین زره ساخته شده است. همه یک کلاهک بسیار سخت است. نگستن پر سر و صدا آلیاژ زره گلوله می تواند در برابر تانک ها استفاده می شود، AR بیش وسایل نقلیه D و استحکامات بتنی. زمانی که شلیک، گلوله تحت درجه حرارت بالا، گاز فشار بالا می باشد. رسیدن به هدف، آن را به یک گودال در سطح زره را، قرمز زره پوش و پایین گودال در همان زمان. در این زمان، اگر چه سر شکسته شده است، موشک را مجبور تأثیر قوی اینرسی، آن یورش ادامه خواهد داد. هنگامی که نیروی ضربه یک مقدار مشخص، فیوز باعث شده است می رسد، آن را ناشی از انفجار پرتابه شارژ. در این زمان، انفجار اتهام تن از فشار در هر سانتی متر مربع در منطقه ایجاد، کشتن خدمه داخل مخزن یا از بین بردن AR بیش سلاح د.

چگونه گلوله نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا کار می کند؟

به طور گسترده استفاده تنگستن آلیاژ گلوله سوراخ کردن زره در جهان در حال از فولاد سخت ساخته شده، نگستن آلیاژ، تنگستن کاربید، و یا نفوذ اورانیوم ضعیف شده محصور در داخل یک ماده نرم تر، مانند مس یا آلومینیوم. نگستن دور آلیاژ، برای مثال، استفاده از مواد با چگالی بالا خود، طراحی شده برای حفظ شکل آن و حمل حداکثر مقدار ممکن از انرژی به عنوان عمیق که ممکن است به هدف.
نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا گلوله شلیک شده از تفنگ با مس یا cupro نیکل پوش تقویت، بسیار شبیه به کت که در اطراف سرب در یک پرتابه معمولی، یک ژاکت که بر اثر نابود اجازه می دهد تا بار نفوذ به ادامه حرکت خود را از طریق ماده هدف قرار دادند.
یکی از انواع معروف ترین نگستن آلیاژ زره پر سر و صدا گلوله مورد استفاده در گذشته گلوله تفلون بود. برخلاف باور عموم، پوشش تفلون انجام داد به خودی خود کمک گلوله نفوذ عمیق تر، به جای آن برای کمک به کاهش سایش در هر بشکه پس از شلیک پرتابه سخت بود. این واقعیت عجیب است که این تصور غلط حتی قوانینی که منجر به استفاده محدود از این گلوله تولید، در نهایت منجر به انقراض آنها.

مثال مشهور از چنین اشتباه ترور در ریگان که در 30 مارس 1981. سپس، تیرانداز گلوله با یک هفت تیر طبیعی، که در واقع گلوله توانایی آن محروم استفاده صورت گرفت بود، کمک به گلوله از دست رفته قلب با کمتر از یک اینچ و سوراخ کردن ریه چپ خود را به جای آن، که به احتمال زیاد زندگی خود در امان ماند.
چیزی که بیشتر مردم نمی دانند، این است که به اندازه کافی برای استفاده از آلیاژ نگستن برای سوراخ کردن زره نیست، شما باید در هر بشکه اصلاح شده به منظور استفاده از توانایی های پر سر و صدا گلوله استفاده کنید.

اگر می خواهید بدانید که بیش از جزئیات در مورد این محصول، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید از طریق پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved