ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و فیدبک

بازدید کننده عزیز: لطفا مجددا ارسال ایمیل و یا سی سی خود را به sales@xiamentungsten.com اگر ایمیل به you.Thank شما برای جلب توجه شما!

خانه

آلیاژ تنگستن

آلیاژ تنگستن،,همچنین به نام آلیاژ تنگستن سنگین، به طور کلی فلز نسوز، کائوچو و مواد مرکب است که دو فاز شامل W-نیکل آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل- مس، آهن شرکت، مولیبدن، کروم، برخی از آلیاژهای تنگستن اضافه می شوند ، و غیره آنها دارای نقطه ذوب بسیار بالا و دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب. محتوای تنگستن در آلیاژهای معمولی سنگین از 90٪ به 97٪ تغییر می کند و به همین دلیل برای چگالی بالا خود (بین 16.5g / CC و 18.75 گرم / سی سی) است. نیکل، آهن و مس به عنوان یک ماتریس بند، که دارای دانه های تنگستن شکننده با هم و که باعث می شود آلیاژهای تنگستن انعطاف پذیر و آسان به دستگاه خدمت می کنند. نیکل آهن افزودنی محبوب ترین است، در یک نسبت 7Ni: 3FE یا 8Ni: 2Fe (نسبت به وزن). مسیر پردازش متداول برای آلیاژ تنگستن سنگین شامل مخلوط کردن مقدار مورد نظر از پودر عنصری، به دنبال پرس سرد و مایع پخت فاز به تراکم تقریبا کامل است.

نگستن Alloy Crankshaft
وزن ماشین مسابقه
آلیاژ ماتریس ذوب و تنگستن را به راه حل در طول پردازش فاز مایع، و در نتیجه ساختار از طریق دانه تنگستن بزرگ (20-60μm) است که در آلیاژ ماتریس پراکنده شده اند. مواد AS-متخلخل است که اغلب در معرض حرارتی ماشینکاری شده توسط سنبه کاری و سنبه کاری که باعث افزایش استحکام و سختی بالا. اکثر کاربردهای در حال حاضر برای WHAS (آلیاژ تنگستن سنگین) بهترین راضی با سیستم W-نیکل، آهن هستند. آلیاژهای مانند 93W-4.9Ni-2.1Fe و 95W-4Ni-1FE نشان دهنده ترکیب مشترک. علاوه بر این از کبالت به یک آلیاژ W-نیکل، آهن یک رویکرد مشترک برای افزایش کمی از هر دو قدرت و انعطاف پذیری است. حضور کبالت در آلیاژ تقویت محلول جامد از چسب و قدرت سطحی افزایش جزئی تنگستن ماتریس فراهم می کند. اضافات کبالت از 5٪ تا 15٪ از کسر وزن چسب اسمی شایع ترین ها هستند.

تنگستن آلیاژ سنگین کاربرد اصلی

انواع بسیاری از تنگستن آلیاژ محصولات سنگین وجود دارد، تکنیک های تولید مختلف می تواند اشکال مختلف، از جمله میله آلیاژ تنگستن سنگین، سیلندر، نوار، بلوک، آجر، بشقاب، نوک، نوار، ورق، ورق فوق العاده نازک، کره، پلت، توپ به ، دیسک، حلقه، لوله، و غیره آنها را می توان در زمینه های مختلف مورد استفاده در خواص ویژه خود، از جمله ظرفیت کوچک اما چگالی بالا، قدرت عملکرد بالا، سختی خوب، ازدیاد طول بسیار عالی، و غیره بستگی دارد
هنگامی که آن را به توابع مختلف می آید، آلیاژ تنگستن سنگین می تواند به طور گسترده ای در صنایع مختلف و کشورهای در زمینه های مختلف استفاده می شود: مانند ورزش، از جمله گلف، ماهیگیری، دارت، قایق بادبانی، مسابقات اتومبیل رانی، پزشکی، از جمله تابش محافظ، نگهدارنده منبع، موازی ساز، ایزوتوپ ظرف، سرنگ های هسته ای علمی، از جمله گرما غرق تنگستن، مته نفت، استخراج معادن. با توجه به افزایش تقاضا فراوان از اورانیوم رقیق شده، آلیاژ تنگستن نیز به طور گسترده به عنوان یک تعویض در برخی از نقاط محصولات نظامی امروزه استفاده می شود. به عنوان چگالی بالا آن شبیه به طلای واقعی، مواد آلیاژ تنگستن بسیار مشهور به عنوان تعویض روکش طلا است. این می تواند به عنوان نوار روکش طلا تنگستن، آجر تنگستن طلایی، نوار تنگستن طلا اندود، paperweight تنگستن طلایی، طلا اندود تنگستن سکه ساخته شده است. برای نقطه ذوب بالا، آلیاژهای تنگستن معمولا برای بسیاری از محیط های با درجه حرارت بالا کار، مانند ignitron موشک، توربین، و غیره برای محیط زیست خود، مواد آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای به عنوان آلیاژ تنگستن سنگین وزنه های ماهیگیری، جست و خیز کردن، وزن ساخته شده استفاده می شود، این خیلی بهتر است از سرب در ظرفیت کوچک اما چگالی بالا. با توجه به خواص ویژه، آلیاژ تنگستن سنگین حال حاضر بسیار محبوب در زندگی ما است.

آلیاژ تنگستن پرتو حفاظت

نگستن Heavy Alloy Radiation Shielding Sets
آلیاژ تنگستن محافظ
برای تراکم سنگین خود را مواج از 17.0 g / cm3 است به 18.5 g / cm3 است، که بسیار چگال تر از مواد طبیعی، آلیاژ تنگستن سنگین به طور گسترده ای به عنوان محافظ در بسیاری از زمینه ها، از جمله صنعت پزشکی، تحقیقات هوا فضا و یا حتی زندگی روزمره ما برای موبایل استفاده می حفاظت در برابر اشعه. به خصوص، حفاظت از تنگستن عمل به عنوان موازی ساز، محافظ سرنگ و دیگر سپر، مانند حفاظت از اشعه ایکس پیش بند، برای درمان با اشعه در مورد اشعه X، اشعه گاما، CT بررسی، و غیره بسیار مهم است علاوه بر این، آلیاژ تنگستن سنگین کار مواد به عنوان تعویض به اورانیوم ضعیف شده برای حفاظت از تابش های هسته ای به زمینه های نظامی و هوانوردی ضروری است. در صورتی که برای نیاز وجود دارد، تنگستن چین همچنین می توانید حکاکی یا روش پوشش را به عنوان مورد نیاز است.
نگستن Alloy Military Swaging Rod
جاده نظامی تنگستن آلیاژ
مختلف فرایند می تواند خواص مختلف ارائه دهد، اگر شما نیاز به استحکام بالا نهایی کششی و سختی بالا، تنگستن مواد آلیاژ معمولا نیاز به swaged شود، که معمولا در زمینه نظامی، مانند آلیاژ تنگستن سنگین swaging میله برای سوراخ کردن زره، گلوله و شکار استفاده شات، قطعات آلیاژ تنگستن؛ در صورتی که نیاز فقط از پخت، آنها را می توان به عنوان مکعب آلیاژ تنگستن، کره، توپ، و غیره برای دفاع نظامی ارائه شده است. گاهی اوقات، به منظور رسیدن به یک ویژگی عالی، ما معمولا اضافه کردن برخی از مواد دیگر به مخلوط پودر، مانند شرکت، مو، و غیره اگر آن را به برخی از قطعات مورد استفاده برای نیروی دریایی، پوشش داده شده و یا کروم الکتریسیته را ارائه با توجه به محافظت از آن می آید خوردگی saltness.

تنگستن چین آنلاین ارائه می دهد آلیاژ تنگستن سنگین محصولات دفاعی خواص بالا به عنوان در هر استاندارد نظامی MIL-T-21014، و یا حتی می تواند برخی از فرآیندهای تولید برای پاسخگویی به یک نیاز بالاتر برای خواص فیزیکی سختی تنظیم (42HRC دقیقه)، استحکام کششی نهایی (1400 مگاپاسکال دقیقه)، استحکام تسلیم (1300 مگاپاسکال دقیقه)، کشیدگی (8٪ دقیقه.)، و غیره البته، اگر نیاز وجود دارد، تنگستن چین مایل به ارائه رایگان میله تست استاندارد برای ارزیابی مشتری قبل از سفارش به دسته ای است.

آلیاژ تنگستن چرا نمی?

نگستن Alloy Medical Radiation Shielding
تنگستن محافظت از پرتو
تنگستن آلیاژ کالا است، که یک ترکیب شیمیایی است که شامل کربن و تنگستن و کاربید تیتانیوم مشابه است. این روش در اصل برای استفاده به عنوان یک ابزار برش، توسعه داده شد در ابزار و ماشین آلات برنامه های کاربردی، که در آن به طور گسترده ای استفاده می یابد هنوز هم امروز. کاربید تنگستن سیمانی نه یک فلز و نه یک سرامیک، است که توسط واکنش کربن و تنگستن در درجه حرارت بین 1400-2000ºC آماده است. با بالاترین سختی آن به عنوان 86 ~ 93 HRA (68 ~ 81 HRC)، با این حال، آن را به نام نمی آلیاژ تنگستن، اما کاربید تنگستن، به دلیل مقاومت در برابر سایش فوق العاده آن و سرعت بالا برش. علاوه بر این، آن را به عنوان brickle آسان است، کاربید تنگستن به طور گسترده ای به عنوان برش تیغه، مته، بیت، نازل، و غیره اما برای مقاومت در برابر ترک استفاده می شود، آلیاژهای تنگستن معمولا به طور گسترده ای به عنوان محافظت از پرتو، میل لنگ، وزنه، که معمولا از تنگستن ساخته شده مورد استفاده قرار گیرد مواد آلیاژ سنگین با خواص ویژه خود به عنوان کشیدگی خوب، ظرفیت کوچک با چگالی بالا، مقاومت به خوردگی خوب، مقاومت در برابر شوک فوق العاده، قابلیت جذب تابش بالا، و غیره

چرا شما باید تنگستن چین آنلاین را انتخاب کنید؟

نگستن Alloy Radiation Shielding
نوار تنگستن آلیاژ
با 20 سال سابقه، تنگستن چین آنلاین شده است که منجر تنگستن آلیاژ سنگین تولید کننده و تامین کننده تنگستن بالا آلیاژ سنگین در چین است. در حال حاضر چین تنگستن بسیار خوشحال است، به عنوان حرفه ای تولید کننده تنگستن آلیاژ و تامین کنندگان، آن را صدها آلیاژ تنگستن به بیش از 5000 مشتریان در سراسر جهان در 2 دهه گذشته ارائه شده است. همچنین، ما بسیار مفتخر است که ما بهترین خدمات، طراحی، نقاشی ما ارائه شده، تعمیر همراه با محصولات. اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن و یا هر گونه پرسش، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا تلفن در :86 592 5129696.
چین گروه تنگستن:[تنگستن چین] [ تولید کننده تنگستن آلیاژ] [ تنگستن اخبار][ کاغذ وزن] [ تنگستن مس] [تنگستن] [ محصولات مولیبدن] [ کاربید تنگستن]
  [ کاربید تنگستن جواهرات و اشیای قیمتی] [ تنگستن دارت] [ دارت فروشگاه] [ تنگستن وزنه های ماهیگیری] [ پودر تنگستن] [ تنگستن] [ فلزات قیمت]

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
تلفن:+86-592-5129696,+86-592-5129595; فکس:+86-592-5129797; پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved