ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی نگستن آلیاژ ضد تانک مهمات

   نگستن آلیاژ ضد تانک مهمات

آلیاژ نگستن مواد مهم است چرا که آنها نشان می دهند چگالی بالا، خواص مکانیکی جامع و مقاومت به خوردگی خوب، منجر به بسیاری از کاربردهای عملی مانند بخشی از مهمات ضد تانک.برای مدتی، یک جایگزین مناسب برای اورانیوم محیط زیست مضر رقیق شده (DU) برای استفاده به عنوان میله بلند نفوذ گریزان باقی مانده است. نگستن آلیاژهای سنگین است، معمولا نامیده WHAS، با اندازه دانه نگستن در ده چند ofmicrons، نزدیک به عملکرد DU برای مهمات ضد تانک است.

پس از جنگ جهانی اول، زره تانک از نظر هر دو ضخامت و کیفیت بهبود یافته است. برای اینکه قادر به نفوذ در زره تانک از دشمنان بالقوه، لازم است به طراحی اسلحه ها و پوسته برای این منظور خاص تبدیل شد. در طول دهه های سی و چهل، تعداد زیادی از انواع پوسته جدید مبارزه با دید. توضیحات زیر یک خلاصه ای از نوع اصلی از پوسته را، توضیح طرح های اساسی، روش است که با پوسته نفوذ یک صفحه زره پوش، و در این راه آنها طراحی شده اند برای غیر فعال کردن مخزن که در برابر آنها از کار اخراج شدند.

نگستن alloy anti-tank ammunition

نگستن آلیاژ ضد تانک نوع مهمات

زره پر سر و صدا، دور کفش چوبی (APDS)

اصل تمرکز انرژی جنبشی یک پوسته کالیبر بزرگ در یک نفوذ باریک به افراطی با پر سر و صدا زره گرفته، دور کفش چوبی (APDS) پوسته. طراحی و توسعه در طول جنگ، این نوع پوسته شبیه به APCR در اصل نفوذ است. به جای تثبیت پوسته بیرونی به نفوذ، پوسته بیرونی، یا کفش چوبی، از نفوذ بلافاصله پس از خروج از دهانه دور ریخته میشود. پوش خود را طولانی، میله نازکی از مواد با چگالی بالا است، مانند نگستن، یا پس از انرژی شکافت efter جنگ، اورانیوم ضعیف رایج شد.

پوسته APDS ارائه قابلیت نفوذ بسیار خوب است، بلکه از مسائل همان پوسته APCR رنج می برند. APDS نیز عیب که کفش چوبی را به زمین در مقابل اسلحه در سرعت نسبتا بالا تاثیر، که خطر به نیروهای دوستانه داشته باشد.

زره پر سر و صدا، پوش، بالستیک و مهره (APCBC)

این نوع پوسته ترکیبی از کلاه از APC و پوسته APBC است.

زره پر سر و صدا، کامپوزیت، سفت و محکم (APCR)

دور APCR است بیش به احتمال زیاد به گلوله کمانه دار زدن، و کوچک کوچک تر خواهد خسارت کمتر از یک پوسته کامل کالیبر شود، به ویژه پس از نفوذ حاوی پرکننده انفجاری نیست. با این وجود، در طول جنگ جهانی دوم، آن را مجاز عمر از اسلحه کم کالیبر قبل از جنگ طراحی شده به تمدید شود.

نگستن alloy anti-tank ammunition

 

تنگستن آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای آلیاژ مهمات ضد تانک است. آنلاین Chinatungsten می توانید این محصول فراهم می کند. اگر سوالی دارید، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com و یا تماس: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: نگستن آلیاژ چیست| نگستن نمرات آلیاژ سنگین نگستن سنگین آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved