ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن آلیاژ متوسط و مهمات کالیبر بزرگ

تنگستن آلیاژ متوسط و مهمات کالیبر بزرگ

آلیاژ تنگستن برای APFSDS

آلیاژ تنگستن برایAPFSDS ضد زره, باله تثبیت شده، sabots دور در طیف وسیعی از متوسط تا کالیبر بزرگ در دسترس هستند، این شامل 25mm است، 30MM، درایو 40mm، 76mm، 90MM، برای 105mm، 120mm سیستم، 125mm در ... بر اساس تراکم اسمی 17.5، آلیاژ تنگستن می تواند کششی بسیار بالا می رسد و قدرت عملکرد ارزش -1،600MPa و بالاتر - در حالی که در سطح بسیار بالایی طویل شدن و تاثیر به دیدار اجرای تا: 2،500m / S & nbsp؛ در سرعت
نسبت / قطر 35 طول
شتاب 100،000G، به ویژه برای کالیبر متوسط

tungstenalloy caliber

متوسط و بزرگ مهمات کالیبر

متوسط و کالیبر بزرگ مهمات از تنگستن مشتق شده است. این بسیار متراکم، فلزات سنگین است حدود 1.7 برابر سنگین تر از سرب، و به مراتب مشکل بیش تر از فولاد به تغییر شکل. این بسیار عالی برای استفاده در ضد زره است. از آنجا که از خواص بزرگ تنگستن و قدرت، آن را برای سوراخ کردن عمیق به، اهداف فلزی مصنوعی بسیار مفید است.

آلیاژ تنگستن ضد زره متوسط ​​و مهمات کالیبر بزرگ دارای ویژگی مقاومت در برابر فشرده سازی و غیر کششی، هنگامی که آن را نفوذ زره، تقریبا هیچ تغییر شکل رخ داده است، و فرم قطعه پس از مشت زدن از طریق صفحات زره، افزایش killability و اثر احتراق، علاوه بر هستند بیش از زره -piercing با مواد دیگر ساخته شده است. پوسته AP در حال حاضر کمی در جنگ نیروی دریایی استفاده می شود، به عنوان کشتی های جنگی مدرن کم و یا هیچ حفاظت از زره پوش داشته باشد، اما از آن باقی مانده دور مورد نظر در جنگ تانک، آن را به عنوان "اولین ضربه کشتن" احتمال بیشتر از یک ضد تانک بالا ( HEAT) دور، به خصوص در برابر یک هدف با زره کامپوزیت، و چون از سرعت دهانه بالاتر است، همچنین بیش دقیق تر از دور گرما. متوسط ​​آلیاژ تنگستن و کالیبر بزرگ استفاده می شود برای نفوذ به اهداف AR بیش D سخت مانند جلیقه های بالستیک، زره خودرو، بتون، مخازن، مخازن، و دیگر دفاع، بسته به کالیبر سلاح گرم. مهمات ضد زره شامل یک نفوذ ساخته شده از فولاد سخت شده، کاربید تنگستن، و یا اورانیوم ضعیف شده، محصور در داخل یک ژاکت نرم تر، مانند مس یا آلومینیوم.

tungsten alloy caliber

 

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد مهمات آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.comیا زنگ بزن: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved