ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>هسته مهمات تنگستن

هسته مهمات تنگستن

تنگستن هسته مهمات چیست؟

تنگستن مخلوط با دیگر پودر فلزات مانند نیکل، مس، آهن، و غیره نوع از مواد مناسب برای مهمات به عنوان خواص عالی خود را مانند چگالی بالا، خوب استحکام کششی نهایی، ماشینکاری فوق العاده و محیط زیست است. مهمات مانند مهمات و مهمات هفت تیر نیمه اتوماتیک می تواند با تنگستن مواد برای مهمات نیمه اتوماتیک مورد استفاده برای بهبود خواص نظامی خود، به خصوص تراکم بالا،، تنگستن مواد می تواند از آن هم rimless یا نیمه rimmed را به منظور تسهیل تغذیه از طریق مجله را . برای مهمات هفت تیر، هر چند برخی از هیچ کمک ممنوع می توانید rimless یا کارتریج centerfire نیمه rimmed را، به طور کلی rimmed را استفاده کنید. که به اصطلاح هسته مهمات تنگستن است.

چرا تنگستن مهمات هسته است اما منجر نمی هسته؟

در مقایسه با هسته سرب، اورانیوم ضعیف شده، هسته مهمات تنگستن نمی منفی آبهای زیرزمینی تاثیر می گذارد. خاک حاوی سرب توقف رشد علف چاودار، اما کارخانه تحت تاثیر تنگستن خاک که حاوی بود. دانشمندان همچنین کرم های خاکی به خاک حاوی دو فلز قرار گرفته است. مطالعات اظهار داشت که نداشت رشد غیر طبیعی وجود دارد در حالی که با استفاده از هسته مهمات تنگستن، الگوهای باروری مشابه بود. اما در خاک آلوده به سرب، گیاهان کوچکتر، و هیچ فرزندان ندارد و مردند. بنابراین، که مهم ترین عامل به جای هسته سرب توسط هسته مهمات تنگستن است. ارتش می خواهد مهمات است که کمتر باعث آسیب های زیست محیطی، یک جایگزین برای رهبری هسته ای مهمات هسته مهمات تنگستن می تواند آب زمین را آلوده نمی کند و حل سردرد پاکسازی کنند. حفاظت از محیط زیست می شود بیش و بیش فوری و مهم به انسان است.

علاوه بر این، هسته مهمات بدون سرب برای عملکرد مواد منفجره طراحی شده است؛ دقت و اختلال کل آن را دور یارو ایده آل، با یک هسته مهمات مبتنی بر تنگستن و پلی نوک به ارائه عملکرد ویرانگر در هر دو مسافت های کوتاه و طولانی. این خواص و عملکرد برتر نظامی به رهبری هسته هستند.

برنامه های هسته ای مهمات تنگستن

به عنوان مزایای فوق، هسته مهمات تنگستن به طور عمده برای برنامه های زیر به تصویب رسید:

مهمات کالیبر کوچک
مهمات کالیبر متوسط
مهمات کالیبر بزرگ
زره پوش سوراخ کردن مهمات
مهمات نیمه اتوماتیک
مهمات هفت تیر
گلوله برای تفنگ / تفنگ شکار
موشک
گلوله توپ

tungsten ammunition core tungsten ammunition core tungsten ammunition core

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد هسته مهمات تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved