ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>نگستن آلیاژ مهمات خوشه ای

نگستن آلیاژ مهمات خوشه ای

چه نگستن آلیاژ مهمات خوشه ای

نگستن بمب خوشهای آلیاژ , همچنین به عنوان یک بمب خوشه ای آلیاژ نگستن شناخته شده است، یک سلاح حاوی مهمات انفجاری متعدد است. بمب خوشهای یک شکل از سلاح انفجاری هوا کاهش یافته و یا زمین راه اندازی که انتشار و یا ejects مهمات کوچکتر است. معمولا، این یک بمب خوشه ای که ejects bomblets انفجاری طراحی شده اند که برای کشتن پرسنل و نابود کردن وسایل نقلیه است.

نگستن بمب خوشهای آلیاژ تعریف شده و ممنوع به عنوان یک دسته از سلاح. نگستن مهمات آلیاژ خوشه یک شکل از سلاح انفجاری هوا کاهش یافته و یا زمین راه اندازی که انتشار و یا ejects مهمات کوچکتر است. معمولا، این یک بمب خوشه ای که ejects bomblets انفجاری طراحی شده اند که برای کشتن پرسنل و نابود کردن وسایل نقلیه است.

نگستن بمب خوشهای آلیاژ تقریبا سه هدف:
ابتدا به شکست اهداف نرم، من پرسنل E;
در مرحله دوم به شکست وسایل نقلیه زره پوش زرهی سبک;
سوم به منظور کمک به اثر سرکوبگرانه، من قرار است به جلوگیری از نیروهای دشمن به استفاده از سلاح های خود را بدون وارد آوردن آسیب بیش از حد بر آنها.

نگستن alloy cluster munition نگستن alloy cluster munition

نگستن آلیاژ سنبه کاری راد برای مهمات خوشه ای

نگستن میله آلیاژ سنبه کاری iS از تنگستن میله ساخته شده است. چگالی، سختی و استحکام نگستن میله آلیاژ سنبه کاری بالاتر از نگستن میله آلیاژ است. نگستن میله آلیاژ سنبه کاری به طور گسترده ای برای بمب خوشهای استفاده می شود.

ترین مهمات خوشه ای شامل کلاهک اتهامی است که ساخته شده توسط نگستن میله آلیاژ سنبه کاری به سوراخ بدنه تانکها و AR بیش د وسایل نقلیه مبارزه شکل گرفته است. نگستن تخصیص سنبه کاری میله مورد استفاده برای بمب خوشه ای که ejects bomblets انفجاری طراحی شده اند که برای کشتن پرسنل و نابود کردن وسایل نقلیه و یا برای از بین بردن باند یا خطوط انتقال برق، پراکنده شیمیایی و یا سلاح های بیولوژیک، و یا به پراکنده مین های زمینی. برخی از سلاح های مبتنی بر submunition می توانید غیر مهمات، مانند جزوات پراکنده.

نگستن مهمات آلیاژ خوشه می تواند بسیاری از متر از بتن و یا سنگ مسلح در ثانیه نفوذ کند. این است که با یک چاشنی توسط یک کامپیوتر که چگالی مواد تصویب از طریق و زمانی که کلاهک از درجه اعتبار ساقط هدف قرار یا یک تنظیم عمق می رسد اندازه گیری کنترل مجهز شده است، انفجار سر جنگی، که پس از آن دارای یک اثر انفجاری و آتش زا. نگستن آلیاژ می سوزد به شدت و به سرعت، carbonising همه چیز در خلاء.

نگستن alloy swaging rod نگستن medium caliber core

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد آلیاژ نگستن میله سنبه کاری برای بمب خوشهای، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved