ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> آلیاژ نگستن پرواز حامل

آلیاژ نگستن پرواز حامل

نگستن خواص آلیاژ

نگستن آلیاژ دارای بسیاری از خواص خوب مانند: چگالی بالا (بسیار بالاتر از فولاد و 60 درصد بالاتر از سرب)، حجم کوچک، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر خوردگی بالا، فشار بخار کم سختی کامل (حتی سخت تر از فولاد)، غیر سمی و سازگار با محیط زیست.

به عنوان خواص تنگستن آلیاژ، آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای در ساخت نگستن حامل پرواز آلیاژ. به دلیل سختی و مقاومت آن در برابر درجه حرارت بالا، استفاده از برنامه های کاربردی آلیاژ نگستن شده است به طور پیوسته از سال 1940 افزایش می یابد. نگستن آلیاژ دارای چگالی بالا با ظرفیت کوچک، پس از آن از بهترین مواد به عنوان وزنه تعادل استفاده می شود. نگستن آلیاژ سنگین بهترین انتخاب به عنوان وزنه تعادل استفاده می شود. در مقایسه با سرب، نگستن حجم کوچکتر، بنابراین نگستن را مقاومت در برابر کوچکتر از سرب، که باعث می شود حامل حرکت رو به جلو بیش به سرعت است. نگستن وزنه حامل آلیاژ در اندازه و شکل متفاوت است.

آلیاژ نگستن پرواز حامل

نگستن آلیاژ دارای خواص مقاومت در برابر سایش، سختی بسیار عالی، به طوری که پای پرواز حامل ساخته شده از مواد آلیاژ نگستن، هنگام پرواز حامل پرواز و در حال سقوط.

مقاومت به خوردگی خوب یکی از مزیت برای نگستن آلیاژ برای ساخت کفش پرواز حامل، زمانی که پرواز فرود حامل اضطراری، آن را باید انتخاب از زمین، نگستن پرواز کفش حامل می تواند در برابر خوردگی نیست که محیط زیست بد است./p>

وقتی که پرواز فرود حامل و کشویی، سرعت خیلی سریع است که اصطکاک آنقدر بزرگ است و می تواند مقدار زیادی از گرما تولید، پرواز کفش حامل می توانید مقاوم در برابر این مشکلات و حفظ پرواز زمین حامل با خیال راحت.

ما می توانیم انواع مختلفی از تنگستن مواد آلیاژ سنگین مورد استفاده در پرواز حامل ارائه، علاوه بر این، Chinatungsten که بیش از 20 سال تجربه در نگستن آلیاژ همچنین می توانید دیگر نگستن محصولات آلیاژ با توجه به نیاز شما ارائه شده است.

نگستن آلیاژ پرواز حامل تصاویر

flying carrier نگستن alloy flying carrier نگستن alloys flying carrier نگستن flying carrier
پرواز حامل-01
پرواز حامل-02
پرواز حامل-03
پرواز حامل-04

تنگستن آلیاژ به طور گسترده ای در پرواز حامل استفاده می شود، Chinatungstenis یک تولید کننده محصولات آلیاژ نگستن حرفه ای و تامین، علاوه بر نگستن حامل آلیاژ پرواز، ما همچنین می توانید دیگر نگستن محصولات آلیاژ با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن حامل آلیاژ پرواز، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved