ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>نگستن آلیاژ وزنه تعادل زیردریایی

نگستن آلیاژ وزنه تعادل زیردریایی

نگستن آلیاژ وزنه تعادل زیردریاییمی توانید اندازه وزنه با چگالی بالا را کاهش طوری که آن را می توانید به توزیع وزن کمک و بهبود حساسیت مکانیزم کنترل. هنگامی که یک مقاله سنگین نیاز به یک فضای کوچک قرار داده می شود، نگستن آلیاژ بهترین مواد ایده آل است. وزنه تعادل زیردریایی جایگزین آن دسته از محصولات است که سمی و خطرناک برای غیر سمی و حفاظت از محیط زیست آن است. در مقایسه با فولاد، نگستن دارای سختی بالاتر و تراکم. نگستن محصولات آلیاژ سرب از همان نوع 30٪. در غیر این صورت، در مقایسه با سرب، وزن نگستن آلیاژ وزنه زیردریایی است که همان حجم سنگین تر از سرب توسط دو بار است. نگستن آلیاژ سخت است و اموال شیمیایی پایدار. شکل و ساختار آن را می توان برای مدت زمان طولانی داشت.

وزنه تعادل زیردریایی نیاز به رسیدن به یک مقدار مشخص به طوری که زیردریایی می توانید غوطه وری را درک کنند. زیردریایی می تواند غرق زمانی که وزن که ترکیبی با زیردریایی و آب در لجن و کثافت آن سبک تر از جابجایی زیر دریایی است. نیاز دارد به طوری وزنه تعادل به در پایین زیردریایی نصب شود. نگستن وزنه آلیاژ زیردریایی استفاده می شود برای افزایش وزن زیردریایی.

آلیاژ نگستن وزنه زیردریایی می توان بر اساس جابجایی زیردریایی ساخته شده است. وزنه تعادل معمولا نمی تواند برچیده شود زمانی که آن نصب شده است. گاهی اوقات، زیردریایی ممکن است در عمق های مختلف شیرجه رفتن. آلیاژ نگستن وزنه زیردریایی می تواند توسط خود آن از نظر عمق اضافه شده است. بیش چیست، نگستن وزنه آلیاژ زیردریایی می تواند در خط با درخواست برای زیردریایی ساخته شده است.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن وزنه آلیاژ زیردریایی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved