ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >>آلیاژ تنگستن پرتو سپهر

تنگستن حفاظ آلیاژ

tungsten radiation shielding
آلیاژ تنگستن پرتو سپر بهترین انتخاب برای محافظت از پرتو برنامه های کاربردی، که می تواند در هر دو زمینه های پزشکی و مناطق صنعتی استفاده می شود. در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی، مانند سرب، آن را فراهم خواص عالی. آلیاژ سنگین می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. مردم با استفاده از آلیاژهای تنگستن خواص محافظت از پرتو قابل اعتماد.

تنگستن پرتو پزشکی محافظ
تنگستن چین می تواند آلیاژ تنگستن حفاظ، که برای ظروف منبع رادیو اکتیو، رادیوگرافی گاما، سپر اشعه ایکس و ابزار دقیق صنعتی استفاده می شود ارائه دهد. محافظ تنگستن نیز به عنوان کولیماتورهای و محافظ پرتو در درمان سرطان، و همچنین حفاظت از سرنگ برای تزریق رادیواکتیو خدمت. تنگستن چین معمولا تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو طبق استاندارد های زیر است. علاوه بر این، Chinatungsten نیز می تواند طراحی و ساخت اندازه های خاص بر اساس خواص مختلف:

درجه

رنامه

HA170

HA170 انعطاف پذیر ترین و به راحتی در machinable است. زمینه های کاربرد متداول عبارتند از وزن موازنه برای صنایع حمل و نقل هوایی و هوا فضا، میل لنگ و مسابقه اتومبیل رانی ماشین، Bucking میله برای تنظیم ناخن و محافظت از پرتو.

HA175

HA175معمولا برای تولید میله خسته کننده مقاوم در برابر پچ پچ و شانکس ابزار و همچنین اجزای محافظ پرتو.

HA180

HA180اغلب اعمال که در آن اندازه یک عامل در قرار دادن تعادل یا بالاست وزن است. این باید نمونه ای از قطعات با حجم کوچک اما چگالی سنگین باشد. برنامه های کاربردی دیگر شامل سپر تابش و کولیماتورهای از اشعه ایکس یا اشعه گاما پرتوهای.

HA185

متراکم ترین آلیاژهای چسب نیکل، آهن با تنگستن، و درجه مورد نظر برای محافظت از پرتو در صنعت تصویربرداری پزشکی است.

HA170C

اضافه کردن مس به عنوان یک جایگزین برای آهن در مرحله چسب، به عنوان مورد نیاز برای محیط غیر مغناطیسی و کار انتخاب ایده آل برای محافظت از پرتو بسته به یک میدان مغناطیسی وجود دارد.

HA180C

بسیار چگال تر از HA170C که پوشیدگی به عنوان بزرگ در محیط کار غیر مغناطیسی مورد نیاز استفاده می شود.


تنگستن صنعتی محافظ پرتو

حافظ تنگستن در فعالیت های تحقیقاتی به عنوان کولیماتورهای (دستگاه های که راهنمای و یا تمرکز پرتوها) و یا ظروف برای ایزوتوپ.اتمی رادیواکتیو تحقیق استفاده از راکتورهای هسته ای و شتابدهنده حلقوی به مطالعه و یا ایجاد مواد رادیواکتیو استفاده می شود. تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو ایده آل برای حفاظت در برابر تشعشع برای هر دو اشعه X و اشعه گاما است. چگالی بالا از آن است که بیش از 60٪ چگال تر از سرب، که اجازه می دهد تا کاهش اندازه فیزیکی اجزای محافظ.

تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو است که معمولا در برنامه های زیر استفاده می شود:
تست غیر مخرب (NDT)tungsten radiation shielding
روش NDT ممکن است بر استفاده از تابش الکترومغناطیسی، صدا، و از ویژگیهای ذاتی مواد تکیه به بررسی نمونه، که شامل برخی از انواع میکروسکوپ برای بررسی سطوح خارجی در جزئیات. اگرچه تکنیک های آماده سازی نمونه ها برای متالوگرافی، میکروسکوپ نوری و میکروسکوپ الکترونی به طور کلی به عنوان مخرب سطوح باید از طریق پرداخت صاف ساخته شده و یا نمونه باید الکترون در ضخامت شفاف باشد. داخل یک نمونه را می توان با نفوذ تابش الکترومغناطیسی، مانند اشعه ایکس یا 3D اشعه X برای حجمی آلیاژ بازرسی.Tungsten محافظت از پرتو می تواند برای حفاظت در برابر اشعه از اشعه آسیب استفاده می شود را مورد بررسی قرار.


Geologging
روش اکتشاف به طور عمده در صنایع نفت و گاز استفاده می شود. این نیز به عنوان ورود به سیستم سیمی و ورود به سیستم گمانه شناخته شده است. منبع اشعه گاما را به یک گمانه را کاهش داده و تابش نفوذ اقشار سنگ. سپس این داده ها می تواند برای تعیین اینکه آیا سپرده گاز و یا نفت وجود دارد تجزیه و تحلیل. آلیاژ تنگستن استفاده می شود برای محافظت از منبع رادیواکتیو و به عنوان یک اختر یاب برای پرتو گاما عمل می کنند.


خط لوله گاما
ستفاده از اشعه است به بازرسی جوش و تشخیص ترک در خطوط لوله است. یک منبع گاما بر روی یک واگن برقی چرخ کنترل از راه دور نصب شده (گاهی اوقات یک خوک به نام؛) و سفر در داخل طول لوله. به کولیماتور تنگستن استفاده می شود به طور مستقیم تابش بر روی هدف، در حالی که منبع رادیو اکتیو در داخل محافظ تنگستن قرار دارد.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

هنگامی که چین تنگستن تنگستن طراحی تابش محافظ، از آن خواهد شد با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد محاسبه می شود:

فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: تابش های هسته ای مواد محافظ تنگستن از ارزش لایه نیمه ارزش
D: حراست ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد. در این راه، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو می تواند بسیار نازک تر به توانایی حفاظت مشابه در مقایسه با مواد دیگر مانند سرب یا Al2O3 به.

گستن چین متخصص در ساخت و ارائه محافظ تنگستن پرتو آلیاژی. هر پرسش و یا سوال خواهد شد گرمی از طریق ایمیل به استقبال sales@chinatungsten.com ا تلفنی 0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved