ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن متوسط کالیبر هسته

تنگستن متوسط کالیبر هسته

چرا تنگستن متوسط کالیبر هسته است؟

آلیاژ تنگستن سنگین، نیز نامیده می شود آلیاژ تنگستن برای کوتاه است، به عنوان یک هسته جدید کالیبر متوسط برای دفاع ملی استفاده می شود، مانند هسته ها از مخلوط فلزات پودر ساخته، و / یا پوشش داده شده پودر فلزات و یا ذرات که تثبیت به شکل مواد فلزی متراکم . هدف اصلی از این پروژه توسعه کاربردی، تراکم بالا، غیر سمی پرتابه سلاح های کوچک با رفتار تاثیر کنترل، به عنوان مثال شکنندگی، برای آموزش و استفاده از میدان است. نتایج اولیه با استفاده از مخلوط، سرد فشرده از پودر فلز به دست آمده است. بنابراین، یک پادشاه مواد هسته ای با خواص مشابه و یا برتر از اورانیوم ضعیف شده است به شدت مورد نیاز ساخته شود و تست شده است. تنگستن مواد باید یک جایگزین فوق العاده است.

فرایند تولید عمده تنگستن متوسط کالیبر هسته

تنگستن هسته کالیبر متوسط توسط روش متالورژی پودر با برخی از فرآیندهای پیچیده ساخته شده است. فرایند تولید اصلی این است که مخلوط کردن، د، اپیلاسیون، فشار دادن، پخت، ماشین، و سپس حرکت به سطح کنترل اگر نیاز وجود دارد، مانند آبکاری، حکاکی، و غیره عملیات حرارتی است بسیار ضروری برای دستیابی به خواص مناسب برای محیط تنگستن هسته ای کالیبر، کشیدگی می شود که روند بهبود یافته است.

روش متالورژی پودر این است که مواد هسته ای کامپوزیت به طور کامل قابل بازیافت هستند. چسب و با چگالی بالا فلزات شیمیایی محدود نبود و فلزی چسب می کند تشکیل دهنده متراکم خیس نمی کنند. فلزات می توان به راحتی از ضایعات جمع آوری شده در محدوده شلیک به کارگیری عملیات حرارتی ساده احیا کرد. این یک منبع جدید و ارزان تر از مواد خام فراهم می کند، به ناچار کاهش هزینه. سنبه کاری یکی دیگر از فرایند مهم برای رسیدن به یک سختی بالاتر حداقل 40 HRC است، در عین حال، استحکام کششی نهایی را می توان همچنین به حداقل 1050 مگاپاسکال افزایش یافته است. از خواص بالاتر مورد نیاز است، برخی از فرایندهای می تنظیم شود.

تنگستن متوسط کالیبر هسته مزایا:

تنگستن هسته متوسط کالیبر معمولا از 20 میلی متر تا 35 میلی متر، مورد استفاده در ناوگان دریایی، هلیکوپتر، هواپیماهای جنگنده و ضد هوایی توپ، و همچنین به عنوان خودرو جنگی پیادهنظام محدوده، همچنین می تواند برای کلاه کوبه ای با کیفیت بالا از تمام انواع استفاده می شود، و همچنین لینک برای دور های مختلف کوچک و متوسط کالیبر.

تنگستن چین می تواند تنگستن اتصالات آلیاژ مورد استفاده به عنوان یک بخش به تنگستن هسته کالیبر متوسط با خصوصیات زیر ارائه می دهیم:

سختی بالا 40 HRC دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 28 HRC)
عالی استحکام کششی نهایی 1050 مگاپاسکال دقیقه. (تنگستن مواد به طور منظم فقط حدود 900 مگاپاسکال)
غیر سمی به محیط زیست (نسبت به هسته اورانیوم ضعیف شده)
ماشینکاری برتر

tungsten medium caliber core tungsten medium caliber core tungsten medium caliber core

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد تنگستن هسته کالیبر متوسط، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس: 00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved