ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن برای دفاع

تنگستن برای دفاع

بهره وری و جوی پیشرفته HIIT و تخریب

پیش مخفف از بهره وری آمار پیشرفته و نابودی است. که در پیش رو همچنین می توانید پیش از معنی نشان دهنده این ایده که در پیش رو مهمات یک موشک هدایت شونده است که فعال و مستقر قبل از رسیدن به هدف، پیشبرد رهگیری است. از فن آوری هسته در پیش است از سه بخش، از جمله مهمات پیش رو، اندازه گیری سرعت دهانه و چاشنی بهنگام سیستم درخواست دستگاه / داده ساخته شده است.

زیر شامل تصاویری از یک برنامه نظامی را از آلیاژ نگستن در تنگستن دفاع نظامی (GDF-پیش رو، از سوئیس):

  نگستن Alloy Projectile  نگستن Alloy Projectile

رسم شماتیک از نگستن دفاع نظامی (فلزات سنگین مخزن مهمات کارتریج)

tank ammunition cartridge

1. شیشه جلو اتومبیل     2.نگستن نفوذ سنگین فلزی (زیر پرتابه)

 3.سه بخش کفش چوبی 4. باله ثبات     5. سوخت از تنگستن دفاع نظامی

Multi-EFP and the combined effect of EFP

چند EFP و اثر ترکیبی از ECP

(a)تنها EFP

(b)نگه داشتن مبارزه با گروه ترکیب

(c)چند EEP

(d)اثر یکپارچه از EEP

فن آوری هسته ای از نگستن دفاع نظامی

لنز 35mm با 228 میلی متر جلوتر مهمات از نوع کارتریج اصلی، برنامه ریزی مهمات چاشنی، متشکل از یک سیستم ترکیب کردن برنامه ریزی است، نگستن subprojectiles آلیاژ، تخلیه مهمات بن بست، بدن نازک (لستک)، فیبر nitrified شلیک مهمات و مهمات فولاد کارتریج. این نگستن دفاع نظامی تبدیل شده است بیش و بیش به طور گسترده ای در زمینه های نظامی استفاده می شود.

دفاع نظامی تنگستن در ضد موشکی:

در رول ضد موشکی آن را با استفاده بهره وری آمار پیشرفته و تخریب (پیش) مهمات. این دور ejects 152 نگستن پرتابه در فاصله پیش تعیین شده، بین 40 تا 10 متر، از هدف. پشت سر هم 25 دور دور آینده تولید 3800 از این پرتابه کوچک برای از بین بردن موشک های دریافتی. موشک های کروز را می توان در موشک 2.5 کیلومتر و سرعت بالا در 1.5 کیلومتری توسط نگستن دفاع نظامی از بین برد. بیش پرتابه معمول است برای دیدن در خدمت بهره وری ضربه پیشرفته و تخریب [پیش] دور است. با توجه به اندازه قطر و طول بزرگتر از پرتابه، به عنوان یک لنز 35mm مخالف به آینده دور، بیش پرتابه فرعی انجام - یک صد و هشتاد به 152 مخالف است. مهمات این نگستن دفاع نظامی تنگستن آلیاژ [سازمان بهداشت] حوزه، طراحی شده برای هر دو نفوذ و اثر جرم، به افزایش likelyhood از درگیر شدن خون آشام «ورودی یا" وسایل نقلیه هستند. دور نامیده است MCP170 و با استفاده از یک فیوز مغناطیسی قابل برنامه ریزی که با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط سنج سرعت سیم پیچ نزدیک پوزه تفنگ را به منظور به طور خودکار محاسبه زمان تخمین زده شده درست به هدف قرار دادن.

بیش دانش نگستن دفاع نظامی برای C141 پیش رو:

بهره وری از مبارزه با مهمات در پیش است با توجه به ظرفیت ترابری از 152 نگستن subprojectiles آلیاژ وزن هر 3.3 گرم است. این subprojectiles در فاصله معینی در مقابل هدف ره فعال، تشکیل یک جرم subprojectiles کشنده، تا حد زیادی افزایش احتمال کشتن. نگستن subprojectiles آلیاژ دارای یک لبه تیز، اطمینان حاصل کرد که این نگستن دفاع نظامی می تواند به هدف با دقت دقیق تاخت و تاز، نگستن دفاع نظامی نیز انرژی جنبشی برای از بین بردن اجزای الکتریکی، محموله و یا موتور از هدف فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن دفاع نظامی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved