ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن آلیاژ ظرف مخصوص ذوب فلز نظامی

تنگستن آلیاژ ظرف مخصوص ذوب فلز نظامی

تنگستن آلیاژ ظرف مخصوص ذوب فلز:

tungsten alloy military crucibles
تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی
آلیاژ تنگستن بوته یکی از محصولات آلیاژ تنگستن است، می توان آن را به طبقه بندی: قالب ریزی و سازه رسوب، قالب ریزی و سازه ضربه، و چرخش شکل گیری است. عمق زره نفوذ از شبیه سازی بدن بالستیک مواد آن اکسترود و مجزا خلاء ایالات حرارتی و ایالات دایره جعل برآیند. این است که به طور گسترده ای در صنعت کریستال یاقوت کبود و عناصر خاکی کمیاب استفاده می شود؛ همچنین آلیاژ تنگستن را می توان در تولید قطعات نظامی و همچنین به بخشی از سلاح نظامی استفاده می شود.

تنگستن آلیاژ نظامی ظرف مخصوص ذوب فلز:

مانند آلیاژ تنگستن بوته نظامی تا به بسیاری از خواص خوب: نقطه ذوب بالا، تراکم بالا با حجم کوچک، غیر سمی و سازگار با محیط زیست، مقاومت در برابر اشعه بالا، سختی بسیار عالی، و غیره آلیاژ تنگستن بوته از بهترین مواد برای تولید قطعات سلاح های نظامی است.

tungsten alloy military crucible
آلیاژ تنگستن اتصالات نظامی
شرکت ما دارای فن آوری های پیشرفته بین المللی در تولید آلیاژ تنگستن بوته نظامی و سایر محصولات آلیاژ تنگستن و تجهیزات تولید کلاس اول. در توسعه سال گذشت، مقیاس تولید شرکت ما در وهله اول در کشور ما و مقابل محل در جهان، کیفیت محصولات به دست آورده است داخلی کلاس اول و سطح پیشرفته بین المللی بوده است. ما می توانیم تمام انواع کیفیت بالا بوته تنگستن آلیاژ و سایر محصولات آلیاژ تنگستن با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در بوته آلیاژ تنگستن برای نظامی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved