ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن آلیاژ حوزه نظامی

تنگستن آلیاژ حوزه نظامی

چه تنگستن آلیاژ نظامی توپ؟

hand grenada
tungsten alloy military fitting
آلیاژ تنگستن حوزه نظامی به طور گسترده ای برای مقاصد نظامی استفاده می شود. این است که معمولا از W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل-مس-آهن شامل، برخی از آلیاژهای تنگستن نیز حاوی شرکت، مولیبدن، کروم، و غیره محصول را می توان در بسیاری از اندازه تولید شده است.

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ نظامی کره

بسیار متراکم، 1.7 برابر سنگین تر از سرب، تنگستن فلز ایده آل برای مقاصد نظامی است. تنگستن غیر سمی و مواد بی خطر است، بنابراین عرصه نظامی ساخته شده از آلیاژ تنگستن است که اغلب مورد استفاده به جای بخوره. با توجه به سختی و مقاومت آن در برابر درجه حرارت بالا، آن است که به طور فزاینده ای برای مقاصد نظامی و دفاعی به تصویب رسید.

برنامه های کاربردی از آلیاژ تنگستن نظامی کره

آلیاژ تنگستن را می توان برای گلوله یا گلوله در برنامه های مختلف نظامی مانند گلوله های مورد استفاده در داخل یک پوسته تفنگ ساچمهای استفاده می شود. شات سرب و گلوله در بسیاری از مناطق ممنوع شده است
bullet head
آلیاژ تنگستن اتصالات نظامی
به دلیل نگرانی های زیست محیطی. مواد جایگزین اصلی عبارتند از فولاد، بیسموت و تنگستن. مزایای اصلی حوزه نظامی تنگستن است که به عنوان قرص استفاده است که آن را بسیار متراکم، و بسیار سخت است. چگالی اجازه می دهد تا گلوله به طی مسافت های طولانی تر و بدون از دست دادن انرژی، در حالی که به سختی اجازه می دهد تا گلوله به حفظ شکل خود در حالی که توسط پودر شارژ، که سرعت دهانه را افزایش می دهد شتاب.


حوزه تنگستن آلیاژ نیز در قبضه بمب دستی، پر سر و صدا زره پرتابه، قطعات پیش ساخته استفاده می شود. حوزه نظامی تنگستن کوچک در حجم و بسیار متراکم است. اجازه دادن به آنها برای نفوذ به زره و آسیب اهداف. آلیاژ تنگستن شده است در سلاح های موشکی، پر سر و صدا زره مهمات، آلیاژ تنگستن گلوله، سر گلوله، هسته برای اندازه گیری گلوله ضد زره، انرژی جنبشی نفوذ، زره و پوسته استفاده می شود.

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن حوزه نظامی، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved