ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>مهمات کالیبر متوسط

مهمات کالیبر متوسط

چه متوسط کالیبر مهمات؟

مهمات کالیبر متوسط معمولا شامل سه 20mm، 25mm است، 30MM و زره پوش درایو 40mm پر سر و صدا، با قدرت انفجاری بالا، دود، نور، آموزش و ضد نفر کارتریج با قابلیت شکست زره سبک، مواد و اهداف انسانی. کارتریج های 20mm یک ردیاب چند منظوره، مورد استفاده در سیستم ضد موشک است. عمل هدف 25mm است، با قدرت انفجاری بالا کارتریج آتش زا و زره پوش پر سر و صدا از M242 توپ شلیک. مهمات کالیبر متوسط وابسته به سیستم عامل سلاح در حال حاضر در حال استفاده است. انواع آزمون برای تعیین اینکه آیا گلوله تنگستن هسته ای امن تر از سرب بودند انجام شد. بنابراین، مهمات کالیبر متوسط معمولا با نگستن مواد ساخته شده است.

نگستن اندازه مهمات کالیبر متوسط

کالیبر مهمات کالیبر متوسط معمولا از 12.7 میلی متر به 57mm محدوده، که شامل طیف وسیعی از مهمات combat- و آموزش برای ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی برنامه های کاربردی، و غیره
مهمات کالیبر متوسط در اندازه های زیر معمولا در دسترس است:

12,7 mm-شکل توپ
20mm- به عنوان در هر طراحی
25mm- به عنوان در هر طراحی
27mm- به عنوان در هر طراحی
30mm - به عنوان در هر طراحی
35mm- به عنوان در هر طراحی
40mm- به عنوان در هر طراحیn
40mm AGL - به عنوان در هر طراحی
57mm- به عنوان در هر طراحی

از آنجا که از ماشینکاری خوب از تنگستن مواد، تنگستن مهمات کالیبر متوسط را می توان به شکل های مختلف به عنوان در هر طراحی نقاشی های مختلف با خواص بالا است که کاملا متفاوت از سایر مواد مانند سرب ماشین.

نگستن نرم افزار مهمات کالیبر متوسط

ماموریت های چند ملیتی در مناطق جنگی و نقاط مشکل با قرار دادن نیازهای جدید در ارتش، دریایی و هوایی. بسیاری از هسته محبوب ترین ویژگی های امروز به نگستن مواد اما مثل حلزون حرکت کردن منجر نمی شود. نگستن کمک به جلوگیری از آسیب و یا به هسته است که می تواند از بارگذاری تکرار و تخلیه در مجله یک تفنگ و اتاق بازرگانی، که پس از آن می تواند بهره وری بالستیک گلوله و عملکرد صدمه دیده است. نگستن مهمات کالیبر متوسط ارائه می دهد توپ اتوماتیک، سیستم های سلاح و مهمات که پوشش طیف گسترده ای از سناریوهای تهدیدات حال و آینده است و می تواند از زمین، دریا یا هوا مستقر شده اند. گروه محصول اصلی شامل ابزار وسیله نقلیه نصب شده، سیستم های توپ هواپیما و تفنگ دریایی، از جمله مهمات خود را نیز مهمات برای سیستم های دفاع هوایی. با توجه به این برنامه های کاربردی، نگستن مهمات کالیبر متوسط باعث می شود سیستم های سلاح های حمل و نقل آسان، صرفه جویی در هزینه و قابلیت اطمینان عملیاتی.

نگستن مزایای مهمات کالیبر متوسط

چگالی بالا تقریبا 18g.cm3
سختی بالا در 40 HRC دقیقه.
عالی استحکام کششی نهایی در 1050 مگاپاسکال دقیقه.
ماشینکاری خوب
کاهش مراحل تولید
کاهش فضای طبقه
سیستم کاملا یکپارچه از یک منبع

small caliber ammunition

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد مهمات کالیبر متوسط، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved